Sizce doğru düşünmüyor muyum?

Ben bir kızla çıkmaktan ziyade en doğrusunun nişanlanma olduğunu düşünüyorum, yani sonuçta nişanlanmak demek tanıma süreci demek, anlaşma olursa ki zaten evlilik gelir olur.
Buna göre diyorum ki çıkma olayı olmasa da sadece nişanlanma olsa nasıl olur?

Güncellemeler:
ikiside aynı gibi ama nişan daha uygun değil mi?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• "Çıkmak" diye nitelendirdikleri olayda zaten tanıma ve ailelere tanıtma bile olabiliyor. Bir nevi bu da aslında nişanlılık hayatı oluyor. İlla, yüzükler şart değil, anlayacagın. :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • :-) şimdi güzel hanımefendicim, sizce örf adet gelenek olarak nişan daha uygun değil mi yani, iyi de zaten şimdiki gençler hep eğlence aradıkları için çıkma işine başvuruyor, ama herkes için söylenemez
      genelde bu çıkan kişiler işi ciddiye götürmüyor oyun oynuyor buda bazı kızların işine geliyor tabi sonra ağlıyorlar. demek istediğim nişanlanmak isteyen bir adam işin ciddiyetini anlamış oluyor bir nevi. şimdi söyleyin siz hangisini seçmek isterdiniz? :-)

• haha iyisin tabi :)

• :-D yaşınız kaç acaba?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin dediğin görücü usulünden hallice nisanlandiktan sonra anlasamasan ayrılsan daha kotu değil mi ailelerde oluyo artik isin icinde

0|0
    0|0
    • iyi de aileler zaten bunu en başından biliyor zaten hani iyi veya kötü sonuç olabilir olduğunu , bilinçli bir şekilde anlıyorlar. çıkma sonradan çıkan bir söz ya ben hiç beğenmiyorum

• ilk tanışmalar için çok resmi geliyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bu devirde kimseye güven olmuyor nişanlanmadan önce tanıman lazım nişanlandıktan sonra çok daha iyi tanıman lazım :D

0|0
    0|0
    • evet kardeşim, :-) hani işler kötüye giderse de malesef ayrılık olur yani.

Benzer Benceler

Yükleniyor...