Oha doğru ben yapmıyorum ama yapan var mış?

Kızlaaar. Yakışıklı bir erkekle çirkin bir erkek aynı şey için sizden ricada bulunsa (örneğin masadaki tuzu vs alma) yakışıklıya daha iyi mi davranırsınız?
Güncellemeler:
Tuzluk örnekti mk herkes tuz vermeye odaklandı ya

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• Yakışıklı ve çirkin erkek, için tuzluk örneği ne ki ! Kızlar yakışıklı erkek konuştuğunda hilal taktiği ile etrafını çevirip menemen yer gibi yumuluyorlar çocuğa.
    Çirkin erkek bir şey anlattı mı, kızlar: of pof, sıkıldım, baydın. İçlerinden de tipsiz konuşmasını bitirse de gitse diyorlardır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen bu soruyu soracağına git balkondan atla.. Ergen seni sen git mileltin tipine bak kim yakışıklı kim güzel değil.. diye lanet olası oksijen israfı boş insan.

0|0
    0|0
  • Yakışıklılıktan ziyade , karizmatik insanlara daha iyi bir tutumla yaklaşılırmış. Tuz ya da başka bir şey fark etmez.

0|0
    0|0
  • Tuzluğu masanın diğer ucuna bırakırım , iyi olan kazansın bakalım hangisi daha hızlı kapicak

0|0
    0|0
  • güzel bulmadığım kızlarla nezaketen bile konuşmuyorum yani öyle bir durumda bile olacağımızı sanmam

0|0
    0|0
  • benden bir kız istese ikisine de aynı davranırdım. hatta güzele biraz daha ciddi davranırdım şımarmasın diye

0|0
    0|0
  • Benden bir kiz tuzluk isteseydi kak kız kendin al pasaklı derdim

0|0
    0|0
  • Saçmaladın

0|0
    0|0
  • ne tuzlukmuk a. q :DD

0|0
    0|0
  • ben tuz istemem, şeker isterim.

0|0
    0|0
  • @ohadiyorummm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tuzluk uzatırken mi? :(

Hangisi önce istediyse ona uzatırım tuzluğu. Tuzluk uzatırken birine "daha" iyi davranmak veya davranmamak komik olur, tuzluk yani.

0|0
    0|0
  • Hangisi daha önce isterse ona. İkiside aynı anda isterse yaknmdakine. O da diğerine uzatır. O kadarda ayrmclık yapmm yani

0|0
    0|0
  • kendiniz alın be hizmetçiniz mi var burada derim :P

0|0
    0|0
  • Bunun tipiyle ne ilgisi var ki? Insan insandir.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Ya cok sacma sorular soruosnz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...