Sadece kilolu kızlardan hoslanmak?

Kilolu kızların yüzleri falan daha bir tatlı oluyo sempatik oluyorlar ve kendiyle barışıksa çok eğlenceli oluyorlar 8 aydır fitness yapıyodum bıraktım kaslı sayılırım ama yanımda zayıf kemik tahtası gibi bir kızla dolasmaktansa kilolu bir kızla dolasmayı tercih ederim zayıf kızları hic çekici bulmuyorum mankenler falan cok cirkin bence haksız mıyım benim gibi düşünenler var mı merak ediyorum

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• Yaw yok canim çıkıyo zayiflicam diye :)) ne takintisindan bahsediyon hic iyi degil

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • zayıflama ya

• kendinle barısıksın ne güzel

• Orası oyle arkadaslar zayiflama böyle daha iyisin yakışıyo diyolar ama yok ya

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok zayıf kızları sevmiyorum one öyle sırık gibi :D ama çokta şişman sevmem orta tam ideal bence :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• güzellik görecelidir , sen yanına yakışanı bul milletin fikrini boşver dış görünüşle yargı yapacak kadar özel yaratıldığımızı düşünmüyorum bence de gayet tatlılar ^^ :))

0|0
    0|0
  • :) tercih meselesi ama evet zayıf kızlar bncede hoş değil ben de hiç diyet yapmm zayflamaya çalsmam ama spor gerekli :)

0|0
    0|0
  • balık etli tamam da kiloluların neyinden hoşlanıyon?

0|0
    0|0
  • 1 kilo alsam vermeye calisiyorum bn bnce ck sinir bozucu kilo almak :(

0|0
    0|0
  • Nasıl hoşunuza gidiyor kilom la barışık sayılırim ama kabin facialarimiz kötü oluyor

0|0
    0|0
    • siz öyle sanın

• bence çekici değiller

• Anlıyorum peki :)

• Tabi zevk meseleside kilo sagliga zararli beya

0|0
    0|0
    • tai zevk meseleside balık etliler dayanılaz oluyolar fazlası değil dedğin gibi :)

• Bu sorunun aynısını daha öncede okudum sanki...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Mankenler fazlaca zayıf kadın dediğin ele avuca gelmeli.

0|0
    0|0
  • BBW yani :D

0|0
    0|0
  • Sende ağır kız hastalığı var.

0|0
    0|0
  • az önceki kızın sorusundan mı çaldın fotoyu

0|0
    0|0
  • yatakta kilolu sisko kizlar cok hosuma gidiyolar yaa