Gülüsemesi bela vadediyor fakat ben o belaya bulasmaktan biraz korkuyorum. Lütfen arkadaşlar olgun fikirlerinize ihtiyacım var?

Özetleyeyim. Bir çocuktan hoşlandım. Aynı anda en yakın arkadaşım da ondan hoşlanmış ve o bana birgün çocugu göstererek bundan hoşlanıyorum dedi bende kendimi geri çektim tabii. Cocukla tanısmıyorlardı tanısmak için ortam kurup muhabbet baslatmışlar bişekilde. Çocuga hiç açılmadı ama hep umut bağladı ona uzaktan. Ama o arkadaşımla ilgilenmiyordu hatta kimseyle gözleri sadece bendeydi. Birgün konusmalarına dahil ettiler beni tanıstık orda bana cok samimi davrandı bakışları felaketti. Kaslı ve Seksi bir vücudu var gözlerimin içine derin derin bakıyor ben her ne kadar kaçırsam da bana imalı laflar söylüyor espiri altında benim güzel olduğumu falan sonra da ardından kendini beğenmiş havalı biri olduğumu söylüyor ama kendisi de öyle tabi ben sende öylesin dediğimde gülüp inkar ediyor. Zıt kutuplar birbirini çekiyor dedi bana birgün ben anlamamazlıktan geldim. Birgün yolda giderken kolumdan tutup beni kendine çekti neden beni sinir ediyorsun dedi yakınlaştık bir an gözlerini gözlerime dikmiş sesi çıkmıyordu ben de o anın büyüsünü bozdum yoluma devam ettim arkamdan güldü seslendi birdaha görüşüp görüşmeyeceğimizi sordu ben de belli olmaz dedim döndüm yoluma devam ettim kalabalığın içinden beni süzüyor bana bakıyor ve gülümsüyor o tehlikeli ve bende öyle ateşle barut gibiyiz ama ne ben ne o birbirimize karşı koyamıyoruz her ne kadar ben belli etmesemde arkadaşımın canı yanar diye kendi içimdeki sesi susturuyorum şart koşuyorum kendime olmaz diye. Ama o karşıma çıkıp bana dogru gelince ve o hoş espirilerini patlatınca dayanamıyorum ona bakarken gözlerimin içi gülüyor ve onun da öyle. Beni daha çok tanımak istiyor sürekli sorular soruyor kimlerden hoşlanırsın falan filan. Cevaplıyorum ama benden uzaklaşsın diye tersliyorum aksine o bu hareketlerime bayılıp sinirlenince cok vahşi ve cekici oluyorsun diyor söyleyecek söz kalmıyor. Etrafımızdaki arkadaşlar bizim birbirimize çok felaket baktığımızı bu işten kolay kolay sıyrılamayacağımızı söylüyorlar ne yapmalıyım hiç bilmiyorum.
Güncellemeler:
Özetleyeyim. Bir çocuktan hoşlandım. Aynı anda en yakın arkadaşım da ondan hoşlanmış ve o bana birgün çocugu göstererek bundan hoşlanıyorum dedi bende kendimi geri çektim tabii. Cocukla tanısmıyorlardı tanısmak için ortam kurup muhabbet baslatmışlar bişekilde. Çocuga hiç açılmadı ama hep umut bağladı ona uzaktan. Ama o arkadaşımla ilgilenmiyordu hatta kimseyle gözleri sadece bendeydi. Birgün konusmalarına dahil ettiler beni tanıstık orda bana cok samimi davrandı bakışları felaketti. Kaslı ve Sek

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bakiyor gulumsuyor bayirdir insallah hey:) su gibi okudum valla kiskandimda diyebilirim boyle şeyler yasamayalı cok oldu dogrusu:)

0|0
    0|0
    • Bu güzel duyguyu kaybetmekten korkuyorum aynı zaman da dostumu..

• Zamana bırakıcam

• Olabilir mantıkli

En İyi Kız Görüşü

• devam et.

0|0
    0|0
    • Ama düşündüğüm şey de bir yandan dostum onunla uzun süreli bir dostluğumuz var o cocukla olursam bu ona koymaz mı? Mesafe koyacak ve yanlıs düşünecek belkide..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• ne guzel atmissin

0|0
    0|0
    • Ne bakımdan atmak? Pardon da atacak olsam bu kadar yazmak zahmetinde bulunmazdım yani.

• Roman okumuş gibi oldum saol

0|0
    0|0
    • :) Zaten bu bir kısmı hepsini yazsam bir cilt çıkar ortaya

• Olur inşallah diyelim :D

• bilinmez kısmet bakalım artık :p

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşını düşün az

0|0
    0|0
    • Düşünüyorum tabiki ama ona da karşı koyamıyorum hatta kalbime bu yüzden onunla değilim şu an ben kaçtıkça o geliyor gibi birbirimizi de bulunca herşey bambaşka bir boyuta geliyor.

• Engelle elinden geldiğince.

• öyle yapmak zorundayım dogrudur.

Yükleniyor...