Sıkılıyorum... gerçekten. Hemde çok... sıkıntıdan buraya üye oldum. Neler yapsam ben şimdi? Hadi söyleyin?

Sıkılıyorum... gerçekten. Hemde çok... sıkıntıdan buraya üye oldum. Neler yapsam ben şimdi? Hadi söyleyin.

0|0
011

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• İlk öce sıkıntılarını bulmaya çalış yani o kafandaki soru işaretler onu yok etmeye çalış...
    Onu yok etmeden mutlu ve sıkılmamak istiyorsun bunu başaramazsın...
    Kendi derinliklerine inmışsın orda boğulmuşsun çıkmak istiyorsun ama çıkamıyorsun..
    Çıkmak istedikçe duvarlara çarpıyorsun..
    Çıkamıyorsun çünkü o soru işaretlerini yok edemiyrsun..
    ya da edemiyorsun bir kişi lazım seni kurtarması için tek başına başaramazsın bunu..

0|0
    0|0
    • Dışarı çıkıp alışveriş flan yapsam iyi olacak ama kimse yok çıkacak

• Dışarı çıkıpla alışveriş yapmak sadece 2 saatlik mutluluk olur..
      Ve 2 saaten sonra yine sıkılırsın..
      Gecici olmayanlar lazım sana..
      Böyle gecicilerden vazgeç daim olanı seçersen daim olur..
      Ama gecici istersen gecici olur..
      Ondan dolayı o soru işaretlerini yok etmeye çalış birşeylere kafan çok yoruluyor..
      Şöyle düşün sen birşeyleri düşünüyorsun kafan % 80 kafanı yoruyor ve sıkılmak istemiyorsun % 20 kalmış olur mu?
      % 100 Varken dimi?

• Aynı durumdan dolayı bende buradayım :) hoş geldin, soruları oku yorumlari oku bazen güzel espriler muhabbetler oluyor aklına takilani da sorarsin tekrar hos geldin iyi takilmalar

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yap. bir rus ata sözü der ki; где тихо сам собой с правый рукой.

0|0
    0|0
  • teşhircilik yap veya gidip erkeklerin sorularında gizli kız olup onlarla eğlen/yavşa. sonra sapık diyip kaç

0|0
    0|0
  • Ayni dertten muzdaribiz. Bende tek sebepten dolayi burdayim. Skntimizi paylasabiliriz

0|0
    0|0
  • Aynı dertten muzdaribiz bende çok fena sıkılıyorum ama yapacak birşey bulmuş değilim :(

0|0
    0|0
  • birazdan gecer sikintin 500 tane mesaj sec begen al biyane a icinden ohh hayat size guzel mk:)

0|0
    0|0
  • çay koyda içelim :)

0|0
    0|0
  • Yeni insanlarla tanış

0|0
    0|0
  • erkek ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0