BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İnsanlarla nasıl iletişime geçiyorsunuz? Nasıl tanışırsınız?

Tanışmak istediğiniz birisi ile nasıl iletişime geçersiniz? Selam merhaba gibisinden mi? Değişik şeyler söylerek (selam merhaba dışında ) mi? Cevap alamadığınızda ne düşünüyorsunuz?

0|0
518

En İyi Erkek Görüşü

• ben istemiyorum eskiden çok isterdim şimdi nefret ediyorum. Nedense insanlardan kaçıyoum daha az konuşuyorum daha az yiyorum daha az uyuyorum daha az iletişim istiyorum. Neden mi? yediğim kötü sözler. Yolda geçen kıza laf attım tokat yedim yalan yok. teklif ettim tokat yedim. keşke sapıklık yapsam. bir saatten sonra düşündüm bir kız değil ki binlerce kız aynı ne değişti. demek ki sorun bende değil insan olan kızlarda. siz anlamassınız ki iletitişime geçebilesiniz. ben sizleri hep para baktım para bakacağım. çünkü siz sevgiye bile saygılar.

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Genelleme yapmayınız kızın yaptığı hata kibarca reddetse bile dix laf soylersiniz eminim

• ya neyse şimdi paramla da zevkimi yaşıyorum boş ver siz iletişime geçiniz bol şansnlar.

En İyi Kız Görüşü

• Amaçsız tanışmadığım için giriş bölümünde sıkıntım olmuyor. Amacıma göre her zaman bir merhaba dahilinde hal hatır ve konu girişi eşliğinde fırında portakallı ördeğin kanadı :P

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• kendimi olağandan farklı düşünceler içine sokmam samimi içten bir tanışma kafidir kişi kendini ne kadar güzel ifade ederse karşıda iletişim o kadar sağlıklı ve anlaşılır olur

2|0
    0|0
    • Cevap gelmezse ya

• Güven vermek o kadar kolay değil malesefki

• evet bunu başarabilen pek az insan var malesef

• Tanışmak için tanışmıyorum..

Ortam gereği muhabbet konusu varsa, konuşmak gerekiyorsa konuşuyorum. Spontane gelişiyor yani.

1|0
    0|0
  • En etkili kelime "merhaba". Diğer yöntem ise, herhangi bir şey sormak.

1|0
    0|0
    • Ya cevap gelmesse

• Cevap vermeyen uyuz insanlar oluyor. Ya da sen gülümseyerek merhaba dersin, o sanki kötü bir şey yapmışsın gibi sert bir cevapta verenler oluyor. Dolayısıyla cevap gelmezse, onun uyuzluğuna bağla.

• Uyuzluk değil belki tanışmak istrmiyordur hemen yargılamamak gerek

• Selam kelimesini çok lakayt bulurum.
    Merhaba çok iyidir ve yerindedir :)
    Cevap alamadığıma hiç şahit olmadım mutlaka bir cevap veriilyor ama alamazsamda gülümser geçerim karşı tarafın özgüvensizliğidir
    yapacak birşey yok sadece merhaba demiştim çünkü :)

0|0
    0|0
  • Vay canina meleklerde gorunebiliyomus diye basladigim oldu. d

1|0
    0|0
    • Hehe cevap geldimi?

• Herkuza söylemem gerek o zaman?

• Sanirim haklisin. d

• Ben tanışmıyorum tanışmak istiyen olursa geliyor tanışıyorum

1|0
    0|0
    • Tanışmak istediğiniz birisi olursa eminim bu düşence olmıcaktır..

• Hımm kotu bir yon senin adına

• maalesef :(

• normal bir insan olduğumu göstermek için merhaba derim

1|0
    0|0
    • Cevap gelmesse

• Normal değil? Tanışmak istemiyordur belkide hemen yargılamamak lazım^-^

• her türlü merhaba diyebilir sonrasında tanışmak istemediğini beyan eder zaten

• giderim ynına. telefonun çok güzelmiş. numarası kaç bunun derim :D

1|0
    0|0
  • senin birşey söylemene gerek yok onlar seninle iletişime geçerler :)

1|0
    0|0
    • Kendimle ilgili sormadım ki öyle birşeyde başıma gelmedi

• Can sıkıntısı

• peki öyle olsun

• merhaba dunyanın en şeker kızı veya tatlı kızı derdım cevap vermesede sonucta kısının kendı takdırı saygı duyarım zorla guzellık olmaz benım dusuncem boyle uysal kedıcık

0|0
    0|0
  • selam merhaba die iletişime geçmek freni boşalmış kamyonu bayır aşağı sürmeye benzer... sonuç az çok bellidir.

o yuzden guzel bır kız gorursem mutlaka ortak bır nokta yakalamaya calısırım...

akalayamassam da napalım, kacan balık buyuk olur ^.^

0|0
    0|0
  • Vücut dili önemli. Eğer iyi bir izlenim bırakabilirsem ve bunuda hissedersem vay onun haline :) kabul etmezse çokta tın der geçerim. Başka kızmı yok hayatta :) Elimde olmayan birşey için kafa yoramam.

0|0
    0|0
  • Karşımda ki insanın niyeti varsa bir merhaba yeterli bana göre cevap verilmemesi ise sinir bozucu yani tanışmak zorunda olmayabilirsin ama nazikçe reddetmek kaş göz çıkarmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • selam yazarım
    ilgileniyosa gelir
    ilgilenmiyosa da hak veririm

0|0
    0|0
  • artık gecmıyorum mesajıda kapattım böylesi daha iyi :D

0|0
    0|0
  • Meslek Sırrı :)

0|0
    0|0
  • kiz ise maalesef yok :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde insanlar benle tanişmak istiyor, karşılikli bir gülumsemenin devami geliyor.

0|0
    0|0
    • Özgüven tavanmı desem:)

• Canım benim anlamakta problemin mi var tanismak isteyen ben degil karsi taraf oluyor diyorum, bir daha anlatayım mı:)
      ha istedigin buysa soyleyeyim, tanismak icin bir caba sarf etmiyorum:)

• Ben sen die sordum zaten 2 . soylediğin cevabın oldu.

• Artık geçmiyorum

0|0
    0|0
  • Tanışmıyorum

0|0
    0|0
  • Kolay geciyorum kasmaya gerek yok

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...