Ciddi düşünmek ve açıklamak?

Kızlar sizin fikriniz çok önemli benim için. Benim çok çok aşık olduğum birisi var ve şu an uzakta. Onu 4 senedir görmüyorum ama takip ediyorum. Ona, onunla onsuz geçirdiğim bugüne kadar geçen zamanımın onu düşünerek geçirdiğim, onunla yaşadığım anılarımı, rüyalarımı ve onunla ciddi bir ilişki geçirmek istediğim fikirlerimi kitap şekilde duygularımı dökerek bir şey hazırladım. Size karşı böyle bir şey yapılsa nasıl karşılardınız? Yaptığım şey doğru mudur?
Güncellemeler:
Merhaba. Bir gelişme olu ve sizinle paylaşmak istedim. Bahsettiğim arkadaşımı facebookta ekledim ve kabul etti. Tabi direk senden hoşlanıyorum gibisinden bir şey diyemezdim. Biraz eskilerden konuştuk ve sohbet durdu. Sizce şimdi ne yapabilirim?

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• Birinin hayalini süslemek güzel bir duygu hoşuma giderdi etkilenirdim :)

0|0
    0|0
    • Yani güzel bir durum diyorsun inşallah oda öyle düşünür :)

• Teşekkür ederim. Cidden insanların cesarete ve güvene ihtiyacı oluyor bazen.

• Rica ederim :) kendine güven inan hayırlısını dile olacağı varsa inan olur :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu an uzakta. Ama o da seni seviyor muydu, sevdiğini davranıslarında belli ettiyse o zamanlar, bence daha fazla oyalanmadan onu sevdiğini yazdıgın yöntemle söyle. Çok da hoşuna gider.

0|0
    0|0
    • Sevip sevmediğini hakkında bilgim yok. Arkadaş olarak konuşurduk eskiden. Tabi o zamanlar benim hayallerimi süsleyen birisiydi. Gel gör ki açıklayamadım.

• Keşke o zamanlar söylesyedin. Ve o seni arkadas gözüyle görmüşse, konuştugunuzda öyleyse bence bu tür romantik açıklamayı daha sonralara sakla. Önce makul bir biçimde açıkla. Sonrada o elindekini ver.

• Itici degilsen onun gözünde kesinlikle etkilenir ve mutlu sonnn :)

0|0
    0|0
    • İtici derken :) Neşeli ve duygusal erkeğimdir.

• Simdi daha önce bir iliskiniz oldumu olduysa ayrilirken senden soğuyarakmi ayrıldı arkadassaydiniz acaba sana o gözle hic baktimi göreceli bir kavram bu sonuç olarak kizin sevdigi kimse yoksa ve ters tepki vermesi gerekende bir durum yoksa tipindenona hitap ediyosa bu yaptiginin üstüne tabikidd mutlu son:) ama kesinlikle ilginle bunaltma bir iliskiye baslarsaniz. Ha direk sirtinida dönme ama üstüne çok düşme unutma kaçan kovalanirr

• Haklısın, ama ben bunaltıcı olmamaya gayret gösteririm. Ayrıca mutlu olması içinde elimden gelen gayreti gösteririm. İnşallah dediğin gibi oda biraz da olsa o gözle bakmıştır bana.

• Çok iyi düşünmüşsün mutlu olucaktır.

0|0
    0|0
  • Dogru tabi. bnce gc bile kldn

0|0
    0|0
    • Geç kaldığım konusunda hak veriyorum. Ama onu kaybetmekten de korkuyorum. Gerçi öz güveni olmayanı kızlar sevmez ama bende öz güven var ama onu kaybetmekten cidden korkuyorum.

• Korkma bnce. ama 4 senede birine asik olmus olablir.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dayi bir sekilde yuzyuze gorusmeye ikna etmelisin sonrasinda yürürsun kıza eger ondada yerin varsa gol olur :-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...