CİLT BAKIM SIRLARI

Neutrogena

Sevgilisi var ama yakınlaştık, napmalıyım?

Merhaba,
Dün çok yakın bir kız arkadaşım doğum günü vardı. Kızılay'da ev tuttuk. 3 kız 4 erkektik. İçkiler içilmeye, şarkılar eşliğinde dans edilmeye başlandı. burada daha önce de bir kez görmüş olduğum ve hoşlandığım bir kız gelmişti. Sevgilisi olduğunu biliyordum ama kendimden nefret ediyorum biliyorum hiç doğru değil ama yakınlaşmaya çalışmayı planlamıştım. Aksine geldiğinde o da ayaklarını benimkilerin üzerinden uzatıyor mesajlarını okutuyor ve sadece benle konuşuyordu. Kız eve sonradan gelmişti ve herkes dalga geçmek amaçlı (ben hariç) kızı sarhoş etme planlarındaydı. Dalga geçmemelerini boş vermelerini söyledim ancak içirdiler yinede. Bu flört olayları da içirmeden önce olmuştu ayrıca. Sonra kızla içtikçe kötü olmaya başladım yavaş yavaş aynı onun gibi. Duvarlara bakınca kayma hissi benim ne halde olduğumu açıkça ortaya koyuyordu. Sonra odaya geçtik. Tam olarak nasıl oldu hatırlamıyorum ama yattık ve sarıldık. Kız sevgilim beni neden önemsemiyor gibisinden bir şeyler söyledi ve ağlamaya başladı. Ben de bana güven hemde burdaki herkesten daha fazla dedim. Ama seni ikinci defa görüyorum dedi. Bu arada da sımsıkı sarılmaya ve birbirimize hiç durmadan bakmaya yaslanmaya devam ediyorduk. Sonra tam olarak noldu bilmiyorum bir anda öpüşmeye başladık. Ama öpüşmeden daha ileri de gitmeye başladı. Boynuna indim sonra daha aşağılara ama pişmanlık hissediyordum tıpkı o kız gibi. Işıklar kapalıydı bu sırada ve dışarı diğerlerinin yanına gidiyorduk ki boynuna bir baktım mosmor ama çok morardı hemde çok. Kız ağlamaya başladı çok panik oldu bir anda bende gidip aynaya baktığımda onun kadar olmasa da morarma gördüm. Kız panik oldu ve ben bu sırada napıcağımı düşünürken bir kaç güne geçer fondöten sür falan dedim. Tuvalete girdik ve özür dilerim dedim. Sonra kötü bir şey söyledim ve birlikte yatmadık. Kızı arıyorum ama ulaşamıyorum. Aşırı hoşlanmaya başladım ve tek gecelik gibi olsun istemiyorum. Ne yapmalıyım? Onun da bana boş olduğuna inanmıyorum.

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilisinden ayrilmadan yanasma bence daha fazla

0|0
    0|0
    • Öyle yapıcam, ama dünkü olaydan sonra birdaha benimle konuşmayacak diye çok korkuyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• böyle ortamlarda bunların yaşanması çok normal içki şişede durmuyor

1|1
    0|0
    • Ama içki içmeden de yakınlaştık. Odaya geçmedik tabi ama yinede yakınlaştık.

• Şimdiye böyle bir şey hissetmemem gerekiyordu o zaman. Ama ben bir şeyler hissediyorum.

• hissetiklerini sorgula

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• sadece 7 kisimiydiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...