Merak Ettiğim bir Soru? (Özelliklere Kızlara?)?

Merak Ediyorum Erkeklere Hep Abaza Gözüyle Bakıyorsunuz Yakışıklı Görünce Yanaşıyorsunuz Sonra Erkekler Abaza Kızlar Mübala Oluyor...

Ben Katılmıyorum Erkeğinde Kadınında Acayip Derecede Abazası Var Yalnız Siz Neden Erkeklerin Hepsini Abaza Yerine Koyuyorsunuz Sebebiniz Nedir?

Sizin Yanaştığınız Yakışıklılar Sizi Kullanıp Attığı İçin mi Yoksa Sizin Beyin Algınızdamı Bir Sorun Var...

(Kadın Dediğin Uslu Uslu Oturmalı Can Yakmalı Ama Nazı ve Cilvesiyle Yapıyosada Usulüyle...
Erkek Dediğin Gözü Açık, Gönlü Pek Olmalı Görmeli Etrafındakileri Ama Şefkatli Olmalı Tutmalı Sevdiceğinin Elini...)

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Sadece tipe bakildigi icin genelde maalesef ki bu sorun yasaniyo hep

0|0
    0|0
    • Evet Haklısın, Onlarada Hak Veriyorum Abaza Çok Memleketimizde Fakat Herkesi Bu Duruma Sokmak Sizce Saçma Değil mi?

• Tabiki sacma biz bayanlarda da suc adam gibi adam olsun dioruz cikiyo olesi karsimiza tipini begenmioruz genelde gorsellige verilen onemden kaynakli sanrm

• Bişey Daha Var Yalnız Ben Görsel Olarak Etkiliyim En Azından Allaha Bin Şükür Yalnız. Kızların Tavırları Hiç Bir Zaman Değişmiyor Adam Benden Zeki Benden Akıllı Zeka Fışkırıyor Yanında Kız Arkadaşı Yok Bana 10 Tanesi Mesaj Atıyor. Niye Atsın Bana 10 tanesi Mesaj?

Sonra Erkekler Aldatıyor Yine Abaza Konumuna Geldiik EEeee Benim Yaptığım Hiç Bişey Yok Peki O Ne Olacak..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tarz sorular var evet, ama ben üstüme almıyorum bu soruyu. Bu siteden tanıdığım çok iyi insanlar var. Hiç bir konuda genelleme yapılmaması lazım.

0|0
    0|0
    • Ama Yapıldığından Bahsediyorum Siteden Kastım Yok Fakat Gerçek Hayatta Oluyor Böyle Şeyler..
      Bırakın Sanal Alemin Alayı Yalan Ne Gerçeğini Gördünüz Ki?

• Yo ben istediğim gibi dolaşıyorum kimse de engel olamıyor. Kızlarda varsa beni ilgilendirmiyorum açıkcası :D 3. kız tipi de ben değilim bu soruya gelmem hataymış benim :D

• Anlatmak İstediğimi Anladıysan Ne Mutlu Bana... Burnu Dik Gözü Yüksekte OIan İnsan Her Zaman Yerin Dibine Batmaya Mahkumdur. Yanlış Anlama Yapılacağı Yerde Var Durulacağı Yerde.

• Genelleme yapma.

0|0
    0|0
    • Genelleme Yaptığımı Zannettiysen Kendimi Doğru İfade Edemediğimden Kaynaklanıyordur. Özür Dilerim.

Ki Erkekler İçinde Söyledim... :-/

Erkekler Ne Diyor 1

• adamamım kapak yapmışsın helal..

0|0
    0|0
    • Kardeşim Kapak Değil Bu Bahsettiğim Erkeklerinde Bu Konularda Sıkıntıları Var Mesela Cesaretliyim Deyip Kabadayılık Yapıp Asan Kesen Bazı Arkadaşlarımız Yollarda Götleri Yemediği İçin Ret Edilmeye Korktukları İçin Sokaktan Geçen Anamıza Bacımıza Askıntılık Yapıp Tecavüz Taciz Ediyorlar.. Sen Ne Kapağındasın?

Yükleniyor...