Askin yasi varmi?

12-13 yasda ask olurmu? aile tepkisi ne olur?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yaşında özlem isimli anaokulu hocama aşıktım bir aralar defne samyemiydi neydi ona aşıktım sonra Aysun kayacıyla gittik biraz 12 yaşında çıktım ilk kız arkadaşımla 13 gibi ilk öpüşme ailemin hiç haberi olmadı 17 nin sonlarına doğruda ilk seks

baba olsam kızım olsa sadece 14 yaşına kadar olan aşklarına göz yumabilirim heralde çünkü çok tatlı ve masum oluyolar :D bu sırada 4 yaşında kuzen var oda aşık :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Askin yaşı olmaz fakat eger bu 12 yasindaysa bu da olmaz bana gore en kucuk 15 yasinda olmali ki kadin erkek iliskilerinden biraz anlasin ve duygularin ne demek oldugunu bilsin.. eger 12 yasindaki bir cocuk bunu soylerse ailesi buyuk ihtimalle dalga gecer kati bir ailese fazla sinirlar koyar bu cocuk bu yastan boyleyse ileride neler olur diye

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşk tamamen duygusaldir ne zaman nerde kime aşık olacagini bilemezsin başkasına güzel gorunmeyen sana hoş görünür ama dikkat etmek lazim sevgini kullandimamanda lazim zamane gencleri biraz sapık ruhlu s3n seversin o sevmez niyeti baska olur anlasilmistir hehalde

0|0
    0|0
  • 14 başlangıç

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı 12 de olur 4-5 de 6-7 de yaşı yoktur

0|0
    0|0
  • Bence yoktur aile si anlayış lı olmalı

0|0
    0|0
  • olur ama aileler desteklemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En ufak bir hoslantinin ask sanildigi yaslar ama tabikide o yasta ne aski

0|0
    0|0
  • Yasi yoktur ama o yas da ki boyutu aldatici olabilir ailen seni bu yanilgidan korumk isteyebilir

0|0
    0|0
  • 12 13 yaşında aşk mı olur ne kadar çocukça

0|0
    0|0
Yükleniyor...