Kızlar ni̇ye ben çıkılcak bi̇ i̇nsan deği̇li̇m saygı çerçevesi̇ i̇ci̇nde yazın lütfen?

kızlar niye ben çıkılcak bir insan değilim profildeki benim 1.78 boyum var 87 kiloyum bundan dolayımı kaybediyorum yoksa asosyalliğimden dolayımı

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Bence biraz kilo vermelisin cok degil boyunla kilon orantili olmasi lazim ve evt asosyal olma kizlarla ilgilen ve imkanin yetiyosa fitness a basla kas yap kizlar kasli erkeklere karsi ayri bir zaafi var :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • tipim kötümü peki

• Sen blirsin karar sende..

• sadece 80 kiloya düşmek yetmiyo yani 80 kiloya insemde ok değişirki fark edilir yani

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• üzülme lütfen olabilir. benlkide bu senin için cok hayırlı ilerde seni çok seven ve senin onu sevebileceğin bir kişi cıkacak tipin gayet normal sadece o içindeki iyiliği alah inancını bozma yeter kardeşim. eminim bir gün seninde sevgilin olacaktır muhakak

0|0
    0|0
  • asosyallikten insan ilişkilerini geliştirmeye bak çalışma hayatına girersen kilo da verirsin onu da başarırsın

0|0
    0|0
    • tipim kötü mü peki

• 80 olurmu ya da 75 80 arası

• 75 80 arası iyi çokta sıska kalma. bir süre çok fazla yemek yeme pcnin başından kalk azcık hareket et yaparsın yaparsın :)

• Kısmet

0|0
    0|0
  • asosyellikten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Benzer Benceler

Yükleniyor...