Kapat

Çok kararsızım?

bir çocukla konuşuyorum bir kaç defada buluştuk çocukta ilgi kıskançlık güven iyi niyetlilik beni mutlu etme çabaları her birşey var ben onunlayken mutlu oluyomuyum evet oluyorum ama gel gelelim birlikte fotoğraflarımıza baktığımda bir soğukluk giriyor içime yanıma yakıştıramıyorum tipini beğenmiyorum bunun oda farkında çevremdekilere soruyorum hepsi iyisiniz diyor ama ben onu görünce ki o kalp çarpıntısını aşkı hissedemiyorum o kararsızım ki bir yandan onu üzmemek için daha fazla uzatmayıp konuşmayı kesiyim diyorum bir yandan da saçmalama seni seven mutlu eden birisi var karşında diye düşüncelerimde hapsoluyorum Allah aşkına bir akıl fikir verin sizin de böyle durumlarda kaldığınız oldu mu naptınız bu durumda anlatır mısınız? Mantıklı bir karara cidden çok ihtiyacım var.
Güncellemeler:
Bekliyorum cevaplarınızı arkadaşlar
Kızlar sizde yorum yapsanız :/

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• bence onun yanında mutlu oluyosan seni mutlu ediyosa karşı tarafın düşünceleri nasıl biri olduğu daha önemli yanına yakışıp seni mutlu edemedikten sonra başa dönersin bazen akışına bırakacaksın belkide aradığın kişi o dur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer ciddi bir ilişki niyetin varsa (bundan kastım evlilik) öncelikle dikkat etmen geren ve tercih sebebin olması gereken şey dış görünüş değil.. ne bradler var ne angelinaların hayatında hizmetçiyle aldatıyorlar.. unutma bir yaştan sonra cildin senin şehvetine ihanet edip pörsüyor ; tabi ki partnerinin de.. dolayısıyla eğer ciddi bir ilişki düşünüyorsan ( bu arada partnerin yüzüne bakılmayacak bir durumda değilse).. yok sen gönlümü eğleyeyim diyorsan bas kı. ına tekmeyi...

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım ne evliliği :) ciddi bir ilişkim (evlilikten kastım uzun süreli bir ilişki) olsun istiyor ve beni ciddi bir ilişki kurabileceği biri olarak görüyor çocuk bende öylesine takılmalık bir ilişki istemiyorum ama bişede hissetmem gerek sonuçta ya :(

• doğru 18 yaşındasın ne evliliği...

• aşkı bu kadar önemseme. yoksa sana hata ve hatalar yaptırır

1|0
    0|0
  • herşey görünüş değil işte bu yüzden kaybetmeye mahkumsunuz

0|0
    0|0
    • Onu görünce bişeyler hissetmekte önemli değilmi ama

• hayır seni mutlu ediyorsa gönlünü hoş tutuyorsa neden tipte kalıyosunuz? herşey tip değil arkadaşım eğer tip olcaksa ülkenin yarısından çoğu boş kalır

• kararsızlıklarından kurtul

1|0
    0|0
  • önemli olan kafaların uyuşması tip değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...