Ne yapmalıyım? Bir umut varmı?

Ben hoşlandığım erkeğe duygularımı açtım yani sevdiğimi tam olarak söylemedim ama demeye getirince o anladı yani ama eski ilişkisinden sonra kendisiyle hala barışamadığını o yüzden de ne olumlu ne de olumsuz bir şey diyemediğini söyledi bunun ben olduğum için değil daha kendimi hazır hissetmediğinden kaynaklı olduğunu söyledi fakat bundan bir buçuk ay önce bana kendisi yakınlaşmıştı ben istememiştim şimdi ise durum nü şekilde ben ondan çok hoşlanıyorum ne yapmam lazım onu ikna etmek için?

Güncellemeler:
Durum bu şekilde yazacaktım en sonda yanlış olmuş
Pazartesi yani yarın aynı sınıftayım ortak ders var nasıl davranayım ona sizce?

1|0
34

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Birşey yapamazsın o kendini hazır hissetmiyormuş, zamana bırakman lazım. Şöyle düşün o daha acısı taze belkide eğer seninle başlasa sende o kızı görecek, bu sefeer sen üzüleceksin. Bırak tamamen bir unutsun o kızı sonra zaten seni bulur o

0|0
    0|0
    • 1,5 yıl olmuş ama ilişkisi biteli

• Yani? Olmaz mı bişey

• Sanmıyorum, bahane gibi geldi bana. Garip bişey ama bahane bence

• Onun kendine gelmesini sagla ve yarali yonlerini bul o yonde iltifat falan et kendini iyi hissetsin seven insan her seyi yapar kardes benimde son sorumu yanitlasan fena olmaz

0|0
    0|0
  • bence seni istemiyor bariz.

0|0
    0|0
    • Ama 1 ay önce kendisi benimle sevgili olmak istedi ben yaklaşmamıştım şimdi bir anda mı hazır hissetmediğini anladı?

• şimdide başka birine ilgisi vardır olamaz mı,

• Bence olamaz yani hiç zannetmiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• tamamen bahane uğraşma

0|0
    0|0
  • Bahane

0|0
    0|0
  • bence bırak

0|0
    0|0
    • hiç umursama birden çekil yanından o senin yanına gelicek sonradan hep böyle olur

Benzer Benceler

Yükleniyor...