Üşenmeden okuyabilecekler gelsin sizce bu kız neden böle davranıyor?

Evet ks üyeleri biraz uzun ama evet arkadaslar benim ön sıramda bir kız oturuyodu okulun başladığı ilk 1 ay boyunca hep benle uğraştı sürekli laf falan attı işte. Derste arkasını dönüyo ben seni birine çok benzetiyorum diyo kuzenlerinin ismini say diyo bende sen ismini söle belki tanırım burada oturan kuzenim yok diyorum bana yalancı falan dedi işte vuruyo hep senle uğraşçam falan dedi. Fizik sözlüsünde seni kaldırcam falan dedi. Daha öncede koca sınıfta beni kaldırmıştı herkes birini seçiyo hocamızda ona soru soruyo o da beni seçmişti. Bide aynı otobüsteyiz gidiyoruz benle aynı durakta inicek ben bunla aynı duraktamı inicem falan yapıyo işte vuruyo tabi ben takmıyom. Sonra ben hiç bir tepki vermiyince yanımdaki arkadaşıma kanka demeye başldı. bişey olduğunda ona soruyo falan sonra 1 kaç gün sonra en arka sıralrdan birine geçip bir çocuğun yanına oturdu. bana sataşmamaya başladı ama derslerde falan teneffüslerde göz göze geliyoruz bazen ben diyom ne oldu diye falan bazende o diyo. Arkadaşlarına beni gösterip ben bu çocuğu hiç sevmiyorum falan diyo yolda karşılaşınca ben selam veriyodum hep bir ara görmemezlikten geldim bir anda o bana selam verdi böyle dikkat çekici şekilde. Bazen ona baktığımda beni yakalayınca ne oldu falan diyo bende hayırdır diyorum o da ilk sen baktın falan diyo. bide yanımdaki birine hep kanka diyo bu aralar pek diyağalomuğuz yok sadece bakışıyoruz geçenlerdede sınav vardı bir kız arkadaşımın yanına oturdum beni ders çalıştırsın diye arada ona baktım bir kaç kere bize bakarken gördüm galiba sonra tenefüste bu kız kanka demeye başladı falan işte şu sırlar benle uğraşmıyo ama çok göz göze geliyoruz. Cevaplarınızı bekliyorum

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aşklar böyle başlayabilir...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesin hoşlanıyodur

0|0
    0|0
    • faceden arkadaslik istegi gonderdim bu gun kabul etmedi

• Kendince trip atıyodur belki :D

• Bende oyle dusunuyorum zaten oncedende yolda karsilastigimizda beni gormemezlikten geliyodu ben selam veriyodum hep

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...