Sizce cikarmiyiz? Neden bakiyo?:))?

Merhaba akadaşlar lütfen dalga gecmeden cevap verin.
ben sınıftan birini seviyorum. Kızlarla kavga etmiştim onlarda gidip çocuğa söylemiş sevgilim var demiş (sevgilisi yok)
Ama sürekli bana bakiyo , bazen konusuyor, sinavda beraber oturduk ben sormadan o bir kaç cevap söyledi. ben bakmadigimda bile bakiyo. Sizce cikarmiyiz? Neden bakiyo?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bakmadiginda baktığını nasıl anliyorsun beyin dll. d

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşü

• ne dalga geçicem ya, siz amma çok küçümsüyorsunuz kendi duygularınızı arkadaş.

şöyle ki, erkeğin beğenilmek hoşuna gider, hoş herkesin beğenilmek hoşuna gider, neyse...

lise döneminde erkeklerden akıl ve mantık beklemek güç, onlarda yüksek oranda penis aramalısın. genelledim, lütfen romeolar söylediklerime takılmasın (O Romeo, Romeo! wherefore art thou Romeo?)

yani bahsettiğin kişiyi tanımadığım için ona sadece bir pensimiş gibi yaklaşacağım. ilgin hoşuna gidiyordur, kendince sana yakın olmaya çalışıyordur. sana karşı bir ilgisi olsaydı zaten çoktan gelir söylerdi, bu güne kadar yüzüne bakmadığım insanın beni sevdiğini öğrensem dönüp dönüp ben de arada bir yüzüne bakarım. buradan da bir şey çıkartmak anlamsız olur.

kısaca boşver.

o kızları da boşver.

çıksanız da hayır gelmez. ciddiyim.

BENCEEE

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Haklisin ama yapamiyorum. onu çok seviyorum hergun ayni sinifta hergun görüyorum.

• o daha korkutucu bir şey, yani aynı sınıfta sevgili bir çok erkeğe korkutucu gelir. aynı anda sınıftaki bütün kızları friendzone'a almak demek, korkunç. düşün, seninle olmadı, senden sonra o sınıftan kimse olmayacak. azcık daha bir başkasına karşı bir şey hissediyorsa, şansın sıfır.

sınav senen falan mı, olup olmadık aşk patlamaları ortaya çıkıyor? çünkü genellikle öyle olur, kafa kaçacak yer aramayınca bahaneler aramaya başlar.

neyse, bu kısmı da boşverelim.

can sıkıcı değil mi? sana karşı bir şey hissetmiyorsa, sırf ona karşı olan ilgine cevap vermek için dahi çıksa sürekli senin yanında. bir kızla konuşmaya kalksa, sen; iki dakika yalnız kalmak istese gene sen... yemekte sen, öğlen sen, akşam sen, sen sen sen sen.

okul aşkları genellikle gel geç olduğu için bu kadar sık aynı ismi tekrarlamak çok can sıkıcı olabiliyor.

bak genelliyorum, sen öylesin, o böyle demiyorum.

ezberden konuşuyorum, anlatabildim mi :)

olmaz demiyorum. zor diyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Söyleyim sana en güzel çözümü? Basit kıskançlık duygusu uyandır onda , misal hem onla ilgilen uzak ya da yakın farketmez.. ama yaninda başka erkekler bulunsun mesafeni koru.. onun dikkatini ilgisini cek.. bu tip şeyler yaparsan yani yakınlaşmanıza sebep olabilecek şeyler yap.. eğer sen cok istyorsan , ne bileyim çaktrmadan karşısına filan cık göz göze gelip karşı karşıya kalacagınız bir yolda caresizce bakışıp gülüp konuşmaya mecbur kalacagınız bir ana denk getir :)

0|0
    0|0
  • Çocuk kızlara sevgilim var demişse, sevgilisi olmasa bile seni istemiyor demektir yok saniye sevgilim var desin ki :) sürekli bakmasında bişeylik var ama yoksa kimse kimseye durduk yerde bakmaz:)

0|0
    0|0
  • Vakasınız ya dersleri bitirdiniz adam oldunuz bir sevgiliniz eksik ahh o aileleriniz varya veriyor elinize telefon internet saldım çayıra hesabı

0|0
    0|0
  • sen hergün aynı soruyumu soruyorsun,

ben bu soruyu ezberledim.

0|0
    0|0
    • Evet soruyorum cevaplama ozaman

• bu soruyo daha öncede sordun daha çözemediysen beceriksizsin... git kumda oyna

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • çıkarsın cesaret et hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • konuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilisinin olmadığına eminsen seninle birlikte olmak istemediği için öyle söylemiş arkadaş kal bence o şekilde yürüyebilme şansın daha yüksek olur

0|0
    0|0
  • konuşmaya çalış.

0|0
    0|0
    • Sevdiğimi bliyo ne dicemki

• Haklisin ama sevdiğimi zaten biliyor bide gidip üstüne ne dicem ki

• bunu sende biliyorsun diye başla lafa işte anlat bir şekilde onu sevdiğini ne düşünüyorsun peki de yeterli bence

Benzer Benceler

Yükleniyor...