Sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

1,5 yıldır tanıdığım bir arkadaşım var. Sanırım ondan hoşlanıyorum. Aslında duygularımdan da pek emin değilim. Belki sadece ilgisi hoşuma gidiyordur, bilmiyorum.

Onunla aramız herkesten farklı bunu hissedebiliyorum. Herkese davrandığından daha farklı davranır bana. Hafta sonları hariç hemen hemen her gün görüşüyoruz. Yalnızca ben bana olan ilgisinin dostça mı yoksa benim algılamak istediğim gibi mi olduğunu anlayamıyorum.

Hoşlanıyorsa şunu şunu yapar diyebileceğiniz şeyler var mıdır?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Seni görünce eli ayağı birbirine girmiyor mu? Yüzü kızarıyor mu? Konuşması değişiyor mu? Enerjisi yerien geliyor mu?

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Hayır benimleyken her zaman olduğundan daha rahat. Zaten aynı arkadaş grubu içindeyiz sürekli görüşüp konuşuyoruz. Bahsettiğiniz gibi şeyler olmuyor.

• Estagfurullah, iyi günler :)

• :) Teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Baş başa bişeyler yapalım teklifi gelmedimi hiç. Belki o istiyodur senden çekiniyodur sende tavrını birazdaha belli et bence

1|0
    0|0
    • Hayır baş başa bir şeyler yapalım teklifi gelmedi. Ama arkadaşlarıyla bir yere gittiğinde beni de davet eder gelmezsem suratı düşer hatta bazen ben gelmeyince onunda gitmediği olur.
      Ben benden çekindiğini düşünmüyorum yani belki de çekiniyodur emin olamadım şimdi :) Ama yanımdayken rahat biri ona karşı olan ilgimin farkında olduğunu bile düşünüyorum

• Teşekkür ederim vakit ayırıp cevap verdğiniz için :)

• En iyi görüşmseç bari :) Rica edrim kolay gelsin

• Konuşurken laf aralarında belli eder. Sözlerine dikkat et bir mânâ bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Zaten sürekli imalı konuşuyor o da bende. Bunu anlıyorum ama artık öyle bir hal aldık ki birbirimize takılırken şakaşıyor da olabiliriz. Ben maalesef bunu ayırt edemedim.

• hoslantı varsa gıt konus bence

1|0
    0|0
    • Haklısınız ama şu an arkadaş olarakta çok iyiyiz aslında. Belki ters tepki almaktan ve arkadaşımı kaybetmekten korkuyor da olabilirim :/

• rica ederim nedemek insanları dinlemesini severim :)

• :))

• hoşlanıyor işte bal gibi ortada

1|0
    0|0
    • Bu sonuca nereden vardınız peki?

• Hemşireyim ben

• dönemin en popüler mesleklerinden biri :) ben hastaneye gıtmeyen bırıyım desene karsılasma ımkanımız neredeyse hiç :) kaç yasındasın

• gerekeni yapmış daha neyapsın.. aç gözlü olma:)

0|0
    0|0
    • Gerekeni yapmış derken anlayamadım ne yapmış? :)

• herkese davrandığından farklı davranıyor sana deyer veriyor hegün senınle vakit geçiriyor yetmezmı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...