Kapat

İdeal Erkek benim kızlar ama bir bakın benim için görüşleriniz önemli?

Yahu görünüş olarak giderim var romantiğim mumlar kemanlar değişik sürprizler falan kro değilim ama maçoluk var yani ilişkide baskın ve yönlrndiri benimdir. esprinin kralını yaparım baba gibi sahip çıkar anne gibi şefkat gösteririm ha bide prenses gibi hissettiririm karşımdakine yalan söylemem aldatmam ama neden sevgilim yok hala anlamıyorum. :) Acaba çok mu doğru kişiyim?))) çünkü etrafımdaki sevgilisi ve evli olanların %90 ı aldatıyor )) ilginç bir durum. Aslında tanışamıyorum. Ukrayna dan geldim yeni Antalya da kimseyi tanımıyorum. Ortamım yok yani. Ama ne yapacağımıda bilmiyorum) dışarda tek başıma dolaşıp biriyle tanışmakta olmaz gibi geliyo bana.

Bu söylediklerimde kesinlikle samimiyim. 26 yaşındayım üç kişiyi sevdim hayatım boyunca biri platonik biri 3 yıl diğeri 5 yıl. Eski hatunlarım hala derler arada konuşuruz hal hatır sorarız senden daha iyisi çıkmadı karşıma diye. Yani sorun ne anlamıyorum. Kısmetim mi bağlandı nedir çözemiyorum :) sizce problem ne?

Erkek arkadaşlar sizlerde görüş belirtebilirsiniz benim durumumda olanlarla dernek kurabiliriz :)))

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• Her eve lazım senin gibisi :D

0|0
    0|0
    • Geçin siz dalganızı :)

• Dalga degil ciddiyim

• Kıymet bilen birilerinin var olduğunu görmek güzel :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayat sartlari :/

0|0
    0|0
    • Çözüm yok diyosun :)

• Cozum su; daha cok sosyal olucaksin. Seni sevdigini umdugun biriyle deniceksin.

• Problem yok gibi

0|0
    0|0
    • Problem yok evet :) sevgilide yok ))

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...