Ütü-Masası
s

İlişki: Bekar

Meslek: Diğer

Ütü Masası kim midir?

İlk kez bu alanı doldurmaya karar verdim. Size kendimden ve ilgi alanlarımdan biraz bahsetmek istiyorum. Fazla diplomatik bir konuşma beklemeyin. :)

Efendim ben 1996 yılında dünyaya geldim. Aşırı haylaz ve yaramazlıkla geçen bir çocukluk dönemim oldu ama bu kısımlar pek mühim değil. 9 yaşımda ilk defa kalın bir kitap olan Charles Dickens'ın ''Oliver Twist'' adlı romanını okudum. Okuma sebebim de manidardır; kapak fotoğrafındaki çocuk bana benziyordu. O yaşlar hayatımın dönüm noktası oldu. Zira romanlara ve astronomiye büyük bir ilgim başladı. Dünyadaki tüm ülkelerin başkentini, Jüpiter'in 79, Satürn'ün 82 uydusunu ve özelliklerini bilecek kadar saçmalamıştım. Birçoğuna göre gereksiz bilgilerdi. Eh, pek gerekli olduğunu söyleyemem. Bana ne Enceladus'un buzulları altındaki mikroorganizmalardan değil mi? Ama işte, merak. Aşırı meraklı biriyim. Ama insanların özeline karşı değil; bana fayda sağlayabilecek olanlara karşı doymak bilmeyen bir iştahım var. Bu konuda bencilimdir de.

Hele geçmiş, benim için büyük bir muamma. Bastığım toprağa benden önce kimler bastı benim için büyük bir merak konusu olmuştur hep. Bu sebeple tarih bilimi en büyük ilgi alanlarımdan biridir. Keza akademide doktoraya doğru gidiyorum. Ancak klasikleşmiş tarih yazıcılığının aksine ben tüm kaynakları harmanlayarak bir hipotez ortaya atmayı yeğliyorum. Zira marjinallik özentisi gibi algılanmasın ama her konuda aşırı derecede objektif ve ortada kalmayı başarabilen birisiyim.

Uçaklara ve bilgisayarlara da âşığım. İlk aşkım Antonov An-225'tir. Mükemmel bir Rus mühendislik örneği. Rus demişken, Rus saatlerini de çok severim özellikle Sovyet döneminden kalan otomatik saatler. Ancak kızlarına karşı aynı derecede ilgimin olduğunu söyleyemem.

Gri bir karakterim var. Bazen ne idüğü belirsiz bir yaratık olabiliyorum. Kimilerine göre dengesizim. Zararsız bir homo sapiensim ama bazen primatlığım tutabiliyor. Çünkü içimdeki çocuğu hiç öldürmedim. Eğlenmesini ve keyif almasını bilen biriyim. Esen kalınız. :)

Şehir: Yurtdışı

444 SoruSordu
101 BencePaylaştı
6.454 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

54.285 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...