TutkununKırmızıTonu
u

İlişki: Verilmiş sadakam varmış

Meslek: Finans

Beni tanımak istiyorsanız hakkımda konuşan kişilere inanmayın, beni tanımaya çalışın. Unutmayın, martı denizi kirletmez. :)

Heyooo... Ben Merve. 1.5 senedir bu sitede ara ara varım. En sonunda bu hesabımda kaldım ve şu an ki konumdayım. Ben nasıl biriyim? Kolaylıkla sinirlenen ama çok çabuk sakinleşen biriyim. Netlik seven, yanlış yapan dostum bile olsa affetmeyen biriyim. İlgi çekmeyi çok severim, yemek yemeyi, yemek yapmayı, yeni şeyler öğrenmeyi aşırı severim. Hediyeleşmeye bayılırım, adımı yaşatmayı severim. Konuşulmayı ve dikkat çekmeyi seven biriyim. Hiç bir şey pembe değildir, bu kuralı aşmadan görüş paylaşmaya, soru sormaua çok dikkat ediyorum. Bunun için cinsellik kategorisinde uçmamı beklemeyin. Hayat ve dünyevi problemler çılgın ve pembe bulutlu bir cinsel yaşam sunmuyor kimseye. Ben bunu unutmadan atıyorum adımlarımı. Makyaj yapmayı, bakımlı olmayı kural haline getirdim. Çünkü insan saygı görmek istiyorsa bakımlı olmalı denildi bize. Bu yüzden de işte bu etiketide aldım. Bir gün naturel hayatımda rimelim akmış mı derdine düşmeyeceğim, doğal hayatımı sabırsızlıkla bekliyorum.
Beni tanımak istiyorsanız lafımı edenlere kulak asmayın, onlara kötü tarafımı gösterdiysem haketmişler demektir. Siz beni benden tanıyın.

Not; Evet kırmızıyı seviyorum.
Dipnot; Burcum yengeç ama anaç değilim, yükselenim Akrep ama çılgın fantezilerim yok, Mars burcum terazi ama egom yok, ay burcum oğlak ama cimri değilim, satürnüm boğaymış ama çapkın değilim.


Dipdip not; Başak burcu olmayan her insanla anlaşabilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=qHswc47rQZM

https://www.youtube.com/watch?v=yF2y5y7BxgM

Şehir: İstanbul

626 SoruSordu
123 BencePaylaştı
17.418 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

75.646 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...