sssicaksutlukahvem

İlişki: İlişmiyorum kimseye

Ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik, teşekkürler dünya...

Merhaba, profilime hoş geldin. :)

Bu sitedeki amacım vakit geçirmek, insanların hayatlarına bir şekilde olumlu anlamda dokunabilmek ve yardımcı olabilmekten ibaret.
Kendimden biraz bahsetmek isterim;
Hassas ve duygusal biriyim, iç huzura çok önem veririm bu nedenle hayatımda beni olumsuz etkileyebilecek her türlü şeyi savuştururum. Şarkılar hayatımın her evresinde benimledir, düşünce balonlarını susturmak için en etkili olan çözüm benim için ya da daha fazla düşündürmeye iten... Şarkı demişken bir tane bırakayım şuraya;
https://www.youtube.com/watch?v=8McL3RNwaDY
Sevdiklerim hayatımda her şeyden önce gelir, boş zamanlarımın çoğunu onlara harcarım diğer kalan zamanlarımda ise yalnız kalmayı tercih ediyorum. Yalnız kalmakta bir ihtiyaç benim için, kendimle olmayı seviyorum, gezmek, yemek-içmek, kitap okumak ve film-dizi izlemek başlıca hobilerim arasındadır, özetlemem gerekirse yüzeysel olarak böyle biriyim...

"Tanıdığım en güzel insanlar; yenilgiyi, acıyı, mücadeleyi ve kaybı yaşamış olan ve diplerden çıkış yolunu kendileri bulmuş romantik ve anarşist olan insanlardır.
Bu kişiler yaşama karşı geliştirdikleri kendine has takdir, direniş, duyarlılık ve anlayışla; şefkat, nezaket, bilgelik ve derin sevgiden kaynaklanan bir ilgi ve sorumlulukla doludurlar. güzel insanlar öylece ortaya çıkmazlar; onlar oluşurlar..”
Daima güzel insanlarla karşılaşmak ve karşılaşmanız dileğiyle...
390 SoruSordu
0 BencePaylaştı
2.861 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

17.353 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...