MrsCanselll-_
s

İlişki: Kimin sorduğuna bağlı

Aɴʟᴀᴍı Dᴇʀɪɴ Mᴇᴠᴢᴜꜱᴜ Aɢıʀ 🕊️

ᴋᴀғᴇɪɴ ʙᴀɢ̆ıᴍʟısı ʙɪʀ ᴏɢ̆ʟᴀᴋ ᴋıᴢı ♧


IᏞᎥşᏦᎥ ᎠuᏒumu ꧂ ßᎥᏞmᎬsᎬᏁᎥᏃ Ꭰe ᎾᏞuᏒ.. : )


İyisiyle kötüsüyle kaybettim elbet birilerini, birşeyleri. Ama ne birine kendimi beğendirmek için şekilden şekile girdim ne de, birilerine yarana bilmek için yalakalığın dibine vurdum.
Eskiden yanlış anlaşılmasın diyerek dikkatli olduğum konular vardı, onları da geçtim. Çünkü anladım ki, istediğin kadar iyi ol dikkat et karşındakiler ve çevrendekiler her zaman laf atacak yer arıyor. Onlar için gırgır şamata, gözlerine batan hep başkaları.
Hayat benim, benim doğrularım bunlar. Sefası da cefası da benim. Zaman geçti ben değiştim. Emin olduğum benliğimden ödün vermedim. Patavatsız mı diyorlar, desinler sevilmiyormusun, sevmesinler. Yüreğim ağzımda içimden geçen budur. Anlık ne gerekiyorsa onu söyler, yakışana yakışanı giydiririm. Öyle de yaptım. Yeri geldi sildim, vazgeçtim, vazgeçmek zorunda kaldım. En önemlisi de öğrendiğim, bu hayat bana insanların gerçek yüzünü gösterdi. Tamam dedim doğru yoldasın vazgeçme. Herkes öyle olsun sen busun. Kimseye güvenmiyorum diyorum ya, AYNEN ÖYLE. Ne beklenti ne de güven. Eğer kendimle gurur duyuyorsam bu da sizin sayenizde. Gerçekleri bana gösteren yine sizlersiniz. İki yüzlülüğünüz sağolsun.
İç rahatlığı dedikleri demek buymuş.
BEN RAHATIM, SİZ DİKEN ÜSTÜ KALIN..
https://youtu.be/8X5P37kTF9w

Şehir: İstanbul

301 SoruSordu
9 BencePaylaştı
4.164 CevapYazdı

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

17.567 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Cevap Sayısı
YÜKLENİYOR...