joeblack18
s

Evde Çocuklarıyla Eğlenen

Bi'bilen'in #ÇocuklarlaEvde etkinliğine katıldı; her yaşta çocuğun dilinden anladığını göstererek haftanın Evde Çocuklarıyla Eğlenen'i oldu!

132

Hızlı ve Görüşlü

Bu hafta her soruya bir cevabı, her Bence'ye bir görüşü vardı! Bir hafta içinde 100 üzeri görüş ve yorum ile gönülleri kazanarak Hızlı ve Görüşlü etiketini sonuna kadar hak etti!

Görüşlerin Efendisi

Soru varsa, görüşlerin çok süperi burada! 30 gün içinde 50 Çok Süper Görüş paylaşarak bu rozete hak kazandı!

114

KS Muhtarı

KScanları engin bilgim ve görüşlerimden mahrum bırakmam!" dedi. Bir hafta boyunca her gün paylaşım yaparak "KS Muhtarı" köşemizi kaptı!

3

Sevdim Seni Yüz Kere

Çok seviyor, elinde değil! Soru, görüş ve Bence'lere son 7 günde 100 Sevdim verdi. Sevmenin kitabı bu profilde baştan yazılıyor!

Evin Pasta Şefi

Bi'bilen'in #EvdePastaYapıyoruz etkinliğine katıldı; yumurta beyazına bir damla bile sarısını kaçırmayarak Evin Pasta Şefi olmaya hak kazandı!

Kahraman Fenomen

Kahraman Fenomenimize selam olsun! Yardımını bekleyen 20 KScan'ın sorusuna ışık hızıyla en güzel görüşleri yazdı; KizlarSoruyor'un kahramanı, gönüllerin Fenomen'i olmayı başardı!

Bilgisayar Kurdu

Bi'Bilen'in #EvdeÖğreniyoruz etkinliğine katıldı; Youtube, eğlenceli programlar ve web tasarım 101 derslerine giriş yaptı!

Evde Güçlü Hisseden

Bi'Bilen'in #EvdeGüçlüyüz etkinliğine katıldı; sporcu değilim ama ben de varım diyerek karın kaslarını ısıtmaya başladı!

5

Süper Soran

Bir ay içinde sorduğu 20 soru, binlerce soru arasından sıyrılarak Süper Soru seçildi! Süper Soran'ımıza merhaba de!

Fenomen

Sağlık & Diyet konu etiketinin uzmanına selam! Bu fenomen, uzman olduğu konudaki Soru ve Bence'leri bizlerle paylaşarak ana sayfamızı şenlendiriyor.

Fenomen

Spor konu etiketinin uzmanına selam! Bu fenomen, uzman olduğu konudaki Soru ve Bence'leri bizlerle paylaşarak ana sayfamızı şenlendiriyor.

Fenomen

Yemek & Tarifler konu etiketinin uzmanına selam! Bu fenomen, uzman olduğu konudaki Soru ve Bence'leri bizlerle paylaşarak ana sayfamızı şenlendiriyor.

StarCan

O bir dost canlısı, o bir tanınmış kişi, o bir efsane! 100 kişi tarafından takip edilerek StarCan olmaya hak kazandı.

Xper Seviyesi

Yeni Xper seviyen için tebrikler! Artık KizlarSoruyor'un Master seviyesindeki üyesisin!

SoruCan

İlk sorusunu sorarak kendi için küçük, KS için büyük bir adım attı. Kim bilir soracak daha neleri var?

Sosyal Kaşif

İlk 5 görüşünü paylaştı ve KScan'ların yeni yol göstericisi oldu. Bu macerada keşfedeceği daha çok şey var! Şimdi çak bir 5'lik!

Görüşlerin Ustası

Görüşlerin Ustası'na selam dur! Tüm zamanlarda, binlerce görüş içinden sıyrılıp 100 defa adını en tepeye, En İyi Görüş sahibi olarak yazdırdı! Kolay mı bu?

159.972 Xper puan
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...