GamerGirl2919

İlişki: Verilmiş sadakam varmış

Meslek: Sanat

Gamer ,Kedi Delisi ve Oyun Geliştiricisi Olma Yolunda İlerliyor..

𝐌𝐞𝐫𝐡𝐚𝐛𝐚𝐥𝐚𝐫😊🌺

Fenomen olarak karşınızda olduğum konular 😊
● Gamer
● İnternet & Teknoloji

**Pek konuşanların olmadığı ama çoğalabileceğimiz kendi Gaming Discord sunucuma katılmak ister misiniz?
O zaman link: https://discord.com/invite/virtualgaming

Adım Melis. 24 yaşındayım, 6-7 yaşımdan beridir oyunlara ve animasyon filmlere karşı büyük bir merakım vardı, hala da öyle. 6-7 yaşımdan beridir merakım dışında da oyunlar oynayarak büyüdüm. İlk konsolum PlayStation 2 olmakla birlikte şu zamana kadar 3 tane de Xbox konsolum oldu. Bir tane Gaming laptobum olmasıyla birlikte ayrıyetten de bir tane topladığım Gaming bilgisayarım var. Asıl oyunculuk hayatıma başlama sebebim Prince of Persia adlı oyundur.

Sevdiğim şeyler; oyun oynamak, müzik dinlemek, resim çizmek, kedimle uğraşmak, teknoloji ve elektronik cihazlar, uzay bilimleri, sanat tarihi, arabalar(Toyota Supra aşktır), syntwave ve retro olan herşey, yıldızları seyretmeyi, geceyi, Lofi ve o tarz müzikleri dinlemeyi, animasyon filmleri, yemek yapmayı..... 😊😊

Favori futbol takımım Fenerbahçedir. Fanatiğim.

𝗚𝗮𝗺𝗲𝗿𝗹𝗮𝗿 𝗶𝗰𝗶𝗻 𝗼𝘇𝗲𝗹 𝗟𝗼𝗳𝗶 𝗛𝗶𝗽 𝗛𝗼𝗽 𝗺𝗶𝘅, 𝗶𝗻𝘀𝗮𝗹𝗹𝗮𝗵 𝗯𝗲𝗴𝗲𝗻𝗶𝗿𝘀𝗶𝗻𝗶𝘇 :
https://youtu.be/FFfdyV8gnWk

Dijital Oyun Tasarımda okuyorum ve üçüncü sınıfım. Hayallerim arasında olan animasyon ve senaryo yazımını inşallah üniversiteden sonra gerçekleştireceğim. Hobilerim arasında ise resim çizmek, şarkı söylemek, senaryo yazmak vardır.

Dünyalar tatlısı bir kedim var. Kendisi 6 yaşında bir İran kedisi kırmasıdır. Cinsiyeti kızdır. Adı da Şeftali ama ben ona "Pafır" diyorum😊.

Annemi 3 sene önce kaybetmenin acısıyla birlikte bazı şeylerin değişmesine karar veren ben, ne olursa olsun hiç bir şeyden vazgeçmemeyi öğrendim.

Şehir: İstanbul

175 SoruSordu
1 BencePaylaştı
879 GörüşEkledi

Son Paylaşımlar

Daha fazla detay görebilmek için kaydol ya da giriş yap

9.170 Xper puan
Moderasyon Başarı Oranı
Çok Süper Görüş Sayısı
YÜKLENİYOR...