Ataşehir Belediyesi araba çarpan bir köpeği mahalleden birisi yaralı köpek var gelin alın deyince gelip almışlar ama şimdi yok diyorlar. Ne yapmak gerek?

Gizli Üye
bizim mahallede yaşayan bir köpek vardı ona üst sokakta bir araba çarpmış çarpan ilgilenmemiş gitmiş orada oturanlar köpeği belediye ekiplerine teslim etmişler ben daha sonrasında bu durumu öğrenince köpek hakkında bilgi almak için veterinerliği aradım köpeği ve alınan yeri tarif ettim hemen anladılar ve köpek iyi demişlerdi bir kadınla konuşmuştum o zaman ve tedaviden sonra eski yerine bırakırız dediler ama bırakmayınca ben bir çok kez tekrar aradım burada böyle bir köpek yok dosya numarası köpeği verenin adı soyadı veya telefon numarasını istediler ben daha sonradan hepsini buldum verdim ama burada öyle bir köpek yok almadık diyorlar veren adama soruyorum biz verdik teslim ettik diyor oda aramış ona da burada böyle bir köpek yok biz almadık diyorlarmış köpek yok oldu gitti yaani polis karakoluna şikayet etsem hem o köpeğe çarpan kimse bulunup hakkında işlem yapılırmı? olayı gören bilen şahitler illaki vardır ataşehir belediyesi veteriner sorumluları hakkında bir sonuç alınırmı? köpek bulunurmu acaba? tam 1 yılı geçti ama neredeyse yaani ben bir sonuç alamadım belki polis tüm suçlular ve sorumlular hakkında bilgi elde eder ama uğraşırlar mı onu bilemiyorum tabii? İNŞALLAH bulurlar
en son görüldüğü yer ataşehir içerenköy tepelik sokak no 25 civarı
en son görüldüğü yer ataşehir içerenköy tepelik sokak no 25 civarı
Ataşehir Belediyesi araba çarpan bir köpeği mahalleden birisi yaralı köpek var gelin alın deyince gelip almışlar ama şimdi yok diyorlar. Ne yapmak gerek?
1
3
Görüşünü yaz