Kediye nasıl bakmam lazım?

1.5 aylık bi kedim var annesinde kalıyor sütü bıraktığında gelcek orda yarı ev yarı dışarı kalıyolar annemde korktuğu için bizde öyle yapacağız küçük bi yerde yaşadığımız için evimiz 2 katlı müstakil aşağıda boşbi oyun odası var boş dediysem dolu aslında off eve göre boş yani orda kalcak ilk geldiğinde kapıyı kapatayımmı kaçarmı ya da bana alışmadığı içinmi ziyarete gittiğimde ısırdı sevmeye çalışmıştım acıtmış olabilirmiyim dişi sokak kedisi anlatamadım o kadar tatlıkı elim ayağıma dolaştı besleyen varsa yrdım edebilirmi canını acıtmak istemem ve korksunda istemiyorum kardeşide var kardeşi beyaz benimki sarı zeus-beyaz olan-a göre daha hırçın sanki ama zeus oyun azz oynuyo namu-benimki-deli gibi oynuyo zeus daha çok namuyu ısırıyo böylemi oynuyolar yani ya da bazen kuma yapmıyolar kakalarını köşeye gidip yapıyolar gelene kadar öğrenirlermi namunun hırçınlığı geçermi aslında youtubedan kedi lolayla kanalına bakıyorum gayet iyi bilgi veriyo ama çok heycanlıyım offf kesin hiçbişey anlamadınız anladıysanz yazın lütfen çok heycanlıyım çok az kaldı daha petshopada gitmedik gelmeden önce hazır olması gerekmiş ama babam önceden kedi beslermiş ve benim düşündüğümden çok farklı düşünüyo mesala ben dışarda dolaşcaksa tasma takalım diyorum o kedi tasma takmaz diyo daha çok küçük kaybolursa ya da mahallede çok sokak köpeği var ben sokağa birlikte çıkcaksak çıksın diyom o kedi öyle olmaaaaz diyo umrunda değil gibi sanki ben anne olcakmışım gibi hissediyoken o sanki eve sandalye almışız gibi bakıyo susuyorum artık buraya kadar okuyan be bi b*k anlayan varsa pes yani ben kendimi anlamadım 3. kere düzenleyişim hepsinde bişey ekledim ağlicam oğğfff gönderiyim artık bi zamet
Güncellemeler:
4 gü
ha bide demişmiydim hatırlamıyorum ama 4-5 gün önce gittiğimde tuvalete gitmiyordu köşelerde takılıyordu küçük olduğu için dimi büyüdükçe kumuna yaparmı
Kediye nasıl bakmam lazım?
1
3
Görüşünü yaz