Hayvan severlik böyle bir şey mi?

Kullanıcı485679
Arkadaşlar fikir verin allah aşkına kafayı yemek üzereyim. Bakın biz sitede oturan bir alieydik ve sitenin birsürü kuralları var bilirsiniz balkona çicek asma, kapının önüne ayakkabı koyma vs. biz katlanamadığımız için villaların olduğu bi siteye taşındık. Sitede 40 villa falan var. İlk geldiğimizde heryerin kedi dolu olduğunu gördük. Biz hayvanları severiz hicbir sıkıntımız yok. İlk başlarda hiçbirşey demedik hayvan bu sonuçta zaten bi rahatsızlıklarıda yoktu. Ama sonradan eve girmeye başladılar. Sitede en az 50 kedi var kesin. Bide evcil oldukları için kaçmıyorlar. Eve giriyorlar ve saklanıyorlar. Hergün evden bir kedi buluyoruz. En alt kattan girmeseler 2. 3. Kata tırmanıp yine giriyorlar. Anlamıyorum ben evimi hiçmi havalandırmayacağım. Neyse yine bisey demedik hayvan sonuçta bi zararı yok. Biz köpek besliyorduk yavru köpek. Yavru oldugu icin aglıyordu ve bu güya HAYVAN SEVERLER hergun kopeginiz havliyor diye sikayet ettiler. Ve biz kopegi vermek zorunda kaldik. Biz onlarin kedisine hicbirsey demedik. Ben birde kuş besliyordum ve kuşum evladım gibiydi yedigimiz içtigimiz ayrı gitmezdi. Bir gun sen kedi gir eve kusumu al götür. Bana o gün iyice geldiler. Bizim sitedekiler dışardaki kedileri toplayıp yedirip içirip kısırlaştırıp siteye salıyolar. Tabi kısırlaştırmadiklarida var ama bu nedir ya? Kuşumun çığlığını duydum ve dısarı kostum heryerde aradim sonunda ölü buldum. Aldım elime bıcagı kusumu olduren kediye fırlattım. Üzgünüm ama artık yeter. Butun site toplandi kapimiza bize hakaretler etti. Bizdemi sikinti var onlardami anlamiyorum. Zaten kopegimide onlar yuzunden kaybettim. Gelenlerede saldirdim zaten iyice psikolojimi mahvettiler. Keske sitede kalsaydim baska bisey demiyorum. 😡
Hayvan severlik böyle bir şey mi?
1
1
Görüşünü yaz