Hayvanlar ile İlgili İlginç Bilgiler (Part-1)

Selam ey ahali😅 Bugün yine ben namı diğer ikizterazi ve leziz mi lezizz, sıcak mı sıcak fırından yeni çıkmış benceme hoş geldiniz,...
8 11

Minik Dostlarımız Kediler ile Daha Mutlu Bir Yaşam İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz!

Merhaba KScanlar.. Sizlere minik dostlarımız kediler ile yaşamımızda nelere dikkat etmeliyiz başlıklar altında hazırladım... Kediler...
8 3

Kedilerin Tarihçesi ve Türleri

Merhaba, Alanya'dan ayrılırken sitede beslediğimiz kediden ayrılınca kediler ile ilgili olarak yazı paylaşmak istedim. Kedilerin...
7 9

Evde Köpek Bakımına Daire Detaylı Bilgiler!

Merhaba, benceme gelen çok kıymetli KScan. İşte senin için köpek bakımına dair detaylı bilgiler. İyi okumalar. Merak ettiklerini aşağıda...
3 6

Kedilerden Sabır Başta Olmak Üzere Alınabilecek Bazı Derslere Dikkatinizi Çekiyorum!

Kedilerden Alınabilecek Sabır Dersleri: Sizlere, hayatımızın birçok yönünde bize ilham kaynağı olabilecek kedi dostlarımızdan alınan...
8 7

Evde Kedi Bakımına Daire Detaylı Bilgiler!

Merhabalar Sevgili KScanlar; Bu bencede, evde kedi bakımı hakkında detaylı bir rehber hazırladım. Kedi bakımı, kedinizin sağlığı ve...
3 3

Evcil Bir Hayvana Sahip Olmak

Eğer evinizin çok sessiz olduğunu düşünüyor ve kendinizi yalnız hissediyorsanız evcil hayvan sahibi olmayı deneyebilirsiniz. Kedi...
5 10

Sizce en güzel uyuyan hayvan hangisidir?

#Masal
15 20

Dışarda bir kedi gördüm ama?

Siyah renkli tüyleri fazlaydı ve çok tatlıydı, sarımsı ve yeşilimsi karışık gözleri vardı,.. besledim fakat benden kaçıyor? Nasıl...
0 1

Evinizde evcil hayvan besliyormusunuz? Hangi hayvanı besliyorsunuz?

Evinizde evcil hayvan besliyormusunuz? Hangi hayvanı besliyorsunuz?:)
1 10

Bu sürekli niye uyuyor 😍?

İşyerimizin şakiri. Bir türlü uyanmıyor sürekli uyuyo 😂😂😂😂😂
5 15

Mezarlıktaki bu mezarı köpekler sürekli bozuyor neden olabilir?

Çok merak ediyorum sürekli böyle mezarı bu şekilde oyuyor köpekler gözümle Bu ikinci görüşüm ama annem 3 kere falan gördüğünü söylüyor...
1 8

Galiba kedim koluma hallendi?

British longhair erkek bir cins kedim var. Daha kısırlaştırmadık. Sahibi olarak sanırsam beni görüyor genelde beni ısırıyordu. Ama bu...
1 3

Muhabbet kuşuma oruç tutturuyorum ne yani?

O da Allah'ın kulu sonuçta, ayrıca çokda zeki. Eğitmiştim onu, konuşadabiliyor. Allah'ın kulları sadece insanlar değil ya hem onlar...
2 6

Anne kediler, yavru kedilerin tırnak çıkarmasına nasıl dayanıyor?

kedim doğurunca yavrular tırnaklarını çıkarıyor karnına bastırıyor, kedilerim bu hareketi bana yapınca ben neden dayanamıyorum? anne...
5 4

Tavşanıma isim seçiyoruz! Adı hangisi olsun?

Minnak tavşancığa isim seçiyoruz 🐰 beyefendi olur kendileriii
36 54

Evde hayvan besleyen birisi olarak nişanlınız evlendikten sonra evde hayvan istemiyorum derse ne dersiniz?

Ya sevdiğinizden ya da evcil hayvaninızdan hangisinden vazgecersiniz
3 14

İlerleyen yüzyılda hayvanlar konuşabilecek mi?

Gelişen teknoloji ve yapay zeka sayesinde ben olabileceğini düşünüyorum
14 8

Sevgilinizle köpeğiniz arasında tercih yapmak zorunda kalsanız kimi tercih edersiniz?

Sevgilim değil ama konuştuğum bir adam var aşırı derece köpek fobisi var instagramımda köpeğimin resmi olduğu için instagram dan bile...
8 9

Kedi mi? Köpek mi?

18 7

Size iyi gelecek tüylü dost köpek mi yoksa kedi mi?

Tüylü demişken evden çıkan tüyleri ile bir yastık yapabileceğim Agâh’ım varken benim başka bir canlıyı seçme şansım yok. :) Peki sizce...
56 28

Evcil hayvan için hangi isim daha güzel?

Evcil hayvan için hangi isim daha güzel?
13 14

Öne Çıkanlar

Dişi kedi kızgınlık dönemi kulak çubuğunu deneyen var mı?

Başa çıkamıyorum artık, internette bakınca dişi kedi kızgınlık dönemi kulak çubuğu önerilmiş, deneyen var mı? İşe yarıyor mu?
3 2

Gri renk kedi için isim önerileriniz neler?

gri kedi ismi önerir misiniz?
42 57

Erkek kedi isim önerisi yapabilir misiniz?

Erkek kedi isim önerisi yapabilir misiniz?
37 36

Kedi isimleri önerebilir misiniz?

Merhaba:)) arkadaslar. Kedime isim ariyorum, pek bisey bulamadim.. Onerebilceginiz kedi isimleri var mi akliniza gelen? (Sarili...
19 40

Dişi kedi isimleri önerebilir misiniz?

Bu minik yavrumuza halen isim bulamadık, güzel önerileriniz varsa alabilirim.
49 72
BiBilen Cevap Paylaştı

Evimdeki kediye sürekli yaş mama vermem sorun olur mu?

Annem kedime her sabah ya da iki günde bir miyavladığı için yaş mama veriyor bende önceden kustuğu için bunu yapmayalım haftada 1-2 defa...
18 16

Köpeğim köpük şeklinde kustu ve neşesi yok sebebi ne olabilir?

Köpeğim dün gece köpük şeklinde kustu çok endişelendim veterineri aradım parazit aşısının gecikmesinden kaynaklanabileceğini ve köpeğimi...
11 15
BiBilen Cevap Paylaştı

Tekir kedi çiğ ve kılçıklı hamsi yedi?

Annem hamsiyi hazırlarken hamsi çalmış onu yedi çiğ ve kılçıklı bir şekilde. bir şey olur mu kediye? tekir kedim. 1.5 saat oldu yiyeli
16 9
BiBilen Cevap Paylaştı

Bir kediyi delirtmek sağlıklı bişey midir?

Benim için sağlıklı olmadığı kesin 😂
17 22
1 2 3 ...1000
YÜKLENİYOR...