ALLAH (C. C) SİZ BENİM YERYÜZÜNDEKİ DİLSİZ KULLARIMA MERHAMET GÖSTERİN Kİ BENDE SİZE MERHAMET EDİM DİYE BUYURMUŞ? ONLARI SEVİN?

Vildan000
Hayvan sevgisi nedir bilmeyen insanlar ve yazikki dünyada, ya ben iki gün görmesem çok özlüyorum hergün fotoğraflarımıza bakıp videolarımızı izliyorum nolur bişey olmasın oğluma uzun yıllar benimle kalsın diye dua ediyorum Allah'a şükrediyorum hergün böyle uzun uzun içimden gelenler yazmak istiyorum düşünüyorum bazen hayvanlara taciz eden şiddet gösteren insanları ya da evin önünde bir kap yemek su koyulmuş diye kavga edenleri ne düşünerek evlerinin önünde ya da bahçelerinde istemiyorlar merak ediyorum nasıl bir his nasıl bir düşünce onlar Allah'ın yer yüzündeki dilsiz melekleri ya ben sokakta gördüğüm her hayvanı alıp evime getirmek istiyorum elimden geldiğince kapımın önünde bakıyorum karınlarını doyuruyorum ve onların o minnetini bana teşekkür edişini beni her gördüğünde mutluluktan dans edişlerini hiçbir duyguya değişmem ya bu insanların canilikleri nedir ya hayvan sevmeyen insan sever mi? Sevmez ALLAH C. C buyurur ki; "hayvanlar benim sessiz kullarımdır.
onlar şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklardır!"siz benim yer yüzündeki sessiz kullarıma merhamet edin ki bende size edim demiş
ALLAH (C. C) SİZ BENİM YERYÜZÜNDEKİ DİLSİZ KULLARIMA MERHAMET GÖSTERİN Kİ BENDE SİZE MERHAMET EDİM DİYE BUYURMUŞ? ONLARI SEVİN?
Oğlumun 1 aylık geldiği ilk gün ve 3 aylık hali ❤️
Burda ise oğlum pars tam 1 buçuk aylık o zaman kucağa sığıyordu tabi❤️
Burda ise oğlum pars tam 1 buçuk aylık o zaman kucağa sığıyordu tabi❤️

Burda da benim paşam tam 7 aylık ❤️
Burda da benim paşam tam 7 aylık ❤️
Demem şu ki bizden beklediklerini tek şey sevgi ilgi başlarını bir kez okşamamız lütfen bu soğukta kapılarımızın önüne bir kap su ve mama koyun onların Allah postunu kalın yaratmış üşümez onlar sokak hayvanı demeyin apartmanlarınızın kapısının açıp içeri de rüzgardan korunmasını sağlayın onlarda üşür onlarda titrer çok zor değil biraz kapılarınızı aralayıp bir kap mama bırakın 🙏❤️
NOT; ASLINDA ÇOK BAŞKA BİR YAZI YAZMAYI DÜŞÜNÜYORDUM AMA BİR ANDA AKTI GİTTİ İÇİNDEKİLER HOR GÖRMEYİN🙏
9
0
Görüşünü yaz