Kedi sahipleri ya da daha önce kedi bakmış olan kişiler detayı okuyabilir mi lütfen?

Gizli Üye
Eğer mideniz bulanacaksa okumadan da geçebilirsiniz. Ben yaklaşık iki ay önce bir kedi sahiplendim. 8 aylık kedim ve bu süreçte iyi baktım ona hep. Aşıları var. Günlük olarak yediği şeyler belli. Ama dün dışkısının yarısının normal her zamanki gibi katı yarısının biraz daha cıvık olduğunu fark ettim. Bu beni endişelendirdi. İkinci kez tuvalete gitmesini bekledim bu kez normaldi dışkısı. Az önce ise gittiğinde karın gurultusu ve gaz çıkarma gibi bir sesle boşaltım yaptı. Bu defa dışkısı dünküne göre daha sıvıydı yine katı parça da vardı içinde. Neden veterinere götürmüyorsun diye soran olursa, şu an ailemde çalışan kimse yok ve masrafın üstesinden gelemem. Çok korkuyorum şu an.. Kedim ishal mi? Daha önce benzer durum yaşayan var mı? Eğer kedim ishal ise daha sık tuvalete gitmesi gerekmez miydi? Ne yapmalıyım n'olur birileri fikir versin...
Güncellemeler:
1 ay
Yemesinde içmesinde bir anormallik yoktu. Ve oyun da oynadı.
Kedi sahipleri ya da daha önce kedi bakmış olan kişiler detayı okuyabilir mi lütfen?
1
5
Görüşünü yaz