Dyson süpürge başlıkları ne işe yarar, nerelerde kullanılabilir?

Gizli Üye
Eski süpürgemin sadece 1 tane küçük başlığı diye pek detay temizleyemiyordum, Dyson aldım kablosuz modelini internetten, acaba içinden çıkan Dyson süpürge başlıkları ne işe yarar, kullananlar varsa bilgi verebilir mi?
Dyson süpürge başlıkları
Dyson süpürge siparişim bu hafta gelecek görünüyor, gelmeden sizin de deneyiminizi öğrenmek istiyorum. Lütfen bilenler, deneyenler yorumlasın, bekliyorum.
Dyson süpürge başlıkları ne işe yarar, nerelerde kullanılabilir?