Öğrencilik hayatınızda hiç disiplin cezası aldınız mı?

Küçükken çok haylazlıklarım olurdu ama hiç disiplin cezası almamı gerektirecek bir durum olmadı. Liseye geçtikten sonra yaşıma göre çok olgun davranışlar sergileyen bir öğrenci oldum. Şu anda üniversitedeyim ve mezuniyetime çok az kaldı. Bundan sonra da disiplin cezası alacağımı zannetmiyorum.

Peki siz daha önce öğrencilik hayatınızda hiç disiplin cezası aldınız mı? Eğer aldıysanız bunun nedeni neydi?

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, almadım.
    Ama sınıfta sıra dayanağı yemiştim, şu meşhur cetvelle vurmak olanından.😕

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç almadım :) ben hep örnek öğrenciydim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

• Ben aldım

0|3
    0|0
  • Sen eşittir ben.
    Sadece bir defa okulda sigara içtiğim için ceza almıştım ki 2 güne sistemden geri kaldırmıştı canim müdürüm♥️

0|1
    0|0
  • yoo hiç almadım bir kere disiplin kurulunda ki öğretmen seni çağırıyor dedi birisi lisedeki korkudan geberdim naptım acaba diye düşünürken o sırada da erkekli kızlı arkadaşlarımız ile şakalaşıyorduk kesin dedim gördü neyse 😀 bir gittim meğer banamın arkadaşıymış babam onla görüşmüş bişeye ihtiyacım olursa bana gel diye çağırmış 😀

0|1
    0|0
  • Direk okuldan atılıyodum rapor almıstım yok yere saglıkocagından ama bısı oldu kullanamamıstım o raporu hatırlamıyorum sımdı aradan ıkı ay gectı tarıhı degostırıp sundum raporu ama sısteme gırınce saglık ocagı bılgıledırme yapmıs bu tarıhte rapor vermedık dıye mudur cagırıp atıcam demıstı sıcılıne ıslıcem falan yapma etme aglar yakar vazgecırmıstık 😂😂😂

0|1
    0|0
  • almadım hiç.

0|1
    0|0
  • Hayır. Eğitim hayatım boyunca hiç disiplin cezası almadım.

0|1
    0|0
  • Aldığımı hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
  • Almadım

0|1
    0|0
  • Evet edebiyat kitabını götürmeyi unuttum diye

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • lisede kavgaya karışmıştim disipline gittim ama ceza almadım karşi tarafin kiskirtmasndn dolayi

0|1
    0|0
  • Disiplin sayılmaz ama müdürün yanına gitmişliğim var😂

0|1
    0|0
  • Sadece uyarı aldım oda sınıftan içeri top atmistik voleybol oynarken nasıl becerdiysek artık😂😂

0|1
    0|0
  • Eskiden evet. Şu aralar zor tutuyorum kendimi ama almadan bitirmek sitiyorum

0|2
    0|0
  • Hic almadim

0|1
    0|0
  • Aldim kız dövmüştüm bir uyarı aldim ikincide disipline gittim😂

0|1
    0|0
  • Almadim

0|1
    0|0
  • Evet aldım

0|1
    0|0
  • kopya yüzünden ve kavga ettim..

0|1
    0|0
  • almadim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 20

• hayır hıc almadım ben gercekten

0|1
    0|0
  • almadım. Ben derslerine çalışan kavga etmeye korkan ama dışardan da salak görünen uzun boylu salak çocuktum. Hani kendini bir halt sananlar var ya. Sınıf arkadaşlarını bunlar daha velet diye ezenler onlarla pek iletişime girmeyenler. Gene sessiz değildim ama bu tiptendim. En son ortaokulda müdür yardımcısı güzel bir tokat atmıştı. Kel ve kısa boylu. Yanağımda izi kalmıştı.

0|1
    0|0
  • bir proje üstünde çalışıyoduk ve sınıfça kütüphaneye gitmemiz gerekiyordu çünkü kimi arkadaşlarımız servisle eve gidiyordu öğleden sonra sınıfça derse girmedik diye disipline gidip uyarı cezası almıştık işte eğitim sistemimiz

0|1
    0|0
  • Sınıfça disipline almışlardı 😀 baktıkar o kadar öprenciye birden tutanak falan olcak iş değil vazgeçtiler 😂

0|1
    0|0
  • almadım

0|1
    0|0
  • Aldık sınıfça fakat işlemedi sicillerimize. :)

0|1
    0|0
  • Orta okul da ve üniversite de aldım. Lise de alicaktim hocalar severdi idare ettiler. Almamak en iyisi

0|1
    0|0
  • Evet ortaokul ve lisede sjsj

0|1
    0|0
  • Evet var bir kaç disiplin cezam.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Almadım.

0|1
    0|0
  • evet aldım..
    uygunsuz hareketler..

0|1
    0|0
  • müdürün ucan tekmesi geliyiii aklıma :/

0|1
    0|0
  • Almıştım. Sınav kağıtlarını yaktığım için.

0|1
    0|0
  • Evet aldım.

0|1
    0|0
  • Karakolluk bile oldum :D

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Lise de ömrüm geçti yaa :D