Etrafınızda daha kendisini, mesleğini tanımadan "ben her şeyi yaparım" tribinde olanlar var mı, ne zaman biter bunlar?

Bipolar ilaçsız tedavi edilebilecek bir bozukluk değil, ilaçla bile %30 iyileşme sağlanıyor, hatta bu bozukluğa "Ruh Kanseri" deniyor. Ama buna rağmen bazı meslektaşlarım arabayla "domatiis, haydi domatis" satan esnaf amcamlar gibi, "ben bipoları terapiyle tedavi ediyorum, oo gelin bana gelin" diye reklam yapıp hem kendilerini, hem çevreyi kandırıyor.
Etrafınızda daha kendisini, mesleğini tanımadan "ben her şeyi yaparım" tribinde olanlar var mı, ne zaman biter bunlar?Ne zaman bitecek bunlar?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Klinik yüksek lisans yapan birisi ilaçta yazamıyor muydu? Eğer yazabiliyorsa yaparım demesi normalde diğer türlü sadece terapiyle halledilecek bir sorun değil maalesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Onlerine verdigin isi yapamadiklarinda yuzunuze anlamsizca baktiginda "Ne oldu? Demek ki her seyi bilmiyormussun" dediginde anlarlar. Tecrubeler kazanmak kolay degildir zaman bunu bize zorla da olsa ogretiyor.

1|0
    0|0
  • Çünkü çoğu genç diyeyim, kendini bipolar zannediyor ve bu tarz sülüklere gidiyor. Sonuç itibariyle tedavi yapmış ve tedavi olmuş gibi hissetmeleri normal. Ortada gerçek bir bipolar sorunu yoksa.

1|0
    0|0
  • Bunlar asla. bitmeyecekler her sektörde var olmaya devam edecekler insanlari sömürecekler işte. olan bu

1|0
    0|0
  • Ne zman senin gibi düşünmeye baslarsalar o zaman biter.

1|0
    0|0
  • Lösemi haberim internete düştüğünde mersinden biri bize mesaj attı ki, "ben Lösemiyi bitki ile iyileştiriyorum kemoterapiye para vermeyin"

hahahaha :D

1|0
    0|0
  • Ne bipolarmış her yerde, ne olduğuna hiç bakmadım bile :/

1|0
    0|0
  • Üniversitesini okuyup, okuduğu işi yapamayanlar var. Sözde yüksek lisans yapmış tabi ve sonra ona A4 kağıdına belge vermişler onun için 4 yıl okumuş muş.

1|0
    0|0
  • Ben herşeyi yaparım demekle , herşeyi yapmak arasında ağrı dağından bile fazla fark var. o tür insanlar heryer de ve her zaman karşımıza çıkabileciğinden fazla ciddiye alıp önemsemem ek sanırım en mantıklısı olur diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Serbest piyasa ekonomisi, maalesef öyleleri tükenmez :) Eczanelerde bile kapı önüne çıkıp "Gel vatandaş! ilacını buradan al" diye bağırıp çağırıyorlar :D Sizin meslek bile o hale geldiyse vay vay vay :)

1|0
    0|0
  • Bu gibi şahıslar hic bitmez. Karaktersizliktir. Ve emek hırsızları..

En son bir mühendisimi bu şekilde kovmustum.

En önemlisi bir ismi yaymaktır.

1|0
    0|0
  • Aslına bakarsan Psikolog olduğunu vurgulayarak ve millete tepki göstererek sende kendinle çelişmişsin.

1|0
    0|0
    • Psikolog olduğumu hiçbir zaman söylemedim, değilim çünkü :) Psikoloji mezunuyum sadece. Şu an kalkıp mimarlara laf atamam çünkü bilmiyorum işleyişleri nasıl, orada “meslektaşım” demesem “sana ne?” tepkisi alabilirdim.

• Suc inananlardaa onlarda degil ki

1|0
    0|0
  • bitmez bunlar

1|0
    0|0
  • Ülkemizde şımarıklık ve ciddiyetsizlik bunlar zaten sona erer.

1|0
    0|0
  • Dolandırıcılık bir hayat tarzıdır. Bazı insanlar böyle geçinir

1|0
    0|0
  • Umut tacirleri hiç bir zaman bitmez bu ülkede..

1|0
    0|0
  • Evet varlar ve bitmezler

1|0
    0|0
  • Vardı kendileri ama artık yoklar

1|0
    0|0
  • Bitmez. Tespit içerikli bir soru bu 😂

1|0
    0|0
  • Hayda sence ben bipolar mıyım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• İlk işe girdiğim zamanlar ben temsili 😂😂 şimdi al sen yap Allahnaa sen yap diyorumm 😂😂

1|0
    0|0
  • Öyleleriyle işim olmaz. Lafa değil icraata bakmak lazım.

1|0
    0|0
  • Biter mi hiç ya

1|0
    0|0
  • Gün geçmiyor ki olmasın

1|0
    0|0
  • Bipolar olan biliyor zaten geçmeyeceğini. Garip.

1|0
    0|0
  • Çevremde yer etmelerine izin vermiyorum canım 😂

1|0
    0|0
  • belə vəziyyətin içinə soxum

1|0
    0|0
  • Olmaz mi? Eline yüzüne bulaştırmak hoşuna gidiyor demek ki.

1|0
    0|0
  • Artık hayatımda yoklar.

1|0
    0|0
  • bitmezler bitmezler

1|0
    0|0
  • okb yuzde kac tedavi ediliyor ilacla canim?

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;