Annem gecen ay vefat etti ve hayatima odaklanamiyorum :(?

Annem gecen ay vefat etti ve benim bu sene sınav senem dersler normal hayat vs iyice biraktim kendimi nasil yeniden baslicam bir şeye nasil sıkı tutunucam konuları nasil yetistiricem :(

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle Allah sabır versin. sürekli annen ölmemiş olsa ne yapman gerektiğini isterdi nerede olman gerektiğini isterdi onu düşün. onu gururlandır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah rahmet eylesin canım size de sabır versin

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Yapmaya basin sagulsun😢😪 nasil calisabilceksinki sinavina allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • Bu sene kendine hedefler koyma, olduğu kadar olsun, zaman her şeyin ilacıdır, bir yıl sonra daha iyisini yaparsın

0|0
    0|0
  • ALLAH cc rahmet eylesin zor bir durum tabii ama takdiri ilahi bu yöndeyse yapacak bişey yok annene bol bol dua et ve hayatına odaklan inan oda senin başarılı olmanı isterdi

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin
    Basın sağolsun

0|0
    0|0
  • Başınız sağolsun çok üzgünüm

0|0
    0|0
  • Allah rahmet etlesin sabir versin

0|0
    0|0
  • Mekanı cennet olsun..
    bu sene kendini toplamaya bak

0|0
    0|0
  • Zamanla gecicek

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun zor günler tabi ama elbet toparlarsın kendini bırakma kendini

0|0
    0|0
  • allah gani gani rahmet eylesin mekani cennet olsun insallah. Basiniz sagolsun allah sabir versin..

Söylenecek kelime bulamiyorum... :( :(

0|0
    0|0
  • Annen icin hayirli evlst olmaya devam et. Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Yapma böyle ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelikle başın sağ olsun canım sıkma canını napalım senin annen için ayakta durman gerek o her zamn seni izliyor güçlü olman gerek kendini motive et hırs yap annem için kazanıcam de herşey annem için

0|0
    0|0
  • Basın sağolsun

0|0
    0|0
  • başınız sagolsun..

0|0
    0|0
  • Gayret et güçlü ol. Annen için kazanmalisin sınavı.

0|0
    0|0
  • Daha yılın başındasın acını yaşa ama yeise düşmeden şu dünya bir boşluk üstünde dönüyor duruyor hergün milyonlarca cenaze boşalıyor.. sanmaki bizlerde kalıcıyız.. aynı yerde farklı odalardasınz sadece birbirinizi görmüyorsnz.. şimdi senin en güzel vazifen validenin arkasından ona duacı hayırlı evlat olman.. allah var keder yok sen ona dayan zaten dünya arkandan gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;