İş ortamında en uyuz olduğun insan tipi hangisi?

Çalışanlar için birçok uyuz insan tipi vardır eminim. Henüz çalışmaya başlamayanlar da neye sinir olacağını bilir. Sizin en sinir olduğunuz eleman tipi hangisi?İş ortamında en uyuz olduğun insan tipi hangisi?

• Ben yaptım, benim fikrim gibi kişisel konuşanlar
    A seç
  • Diğerlerinden daha üst pozisyonda olması gerektiğini iddia edenler
    B seç
  • Patron/müdür yalakası olanlar
    C seç
  • Sürekli mızmızlanıp, haftanın iki günü izin almayı başarabilenler
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|4
64111

En İyi Erkek Görüşü

• iş ortamına çok geç yaşta girdim. keza ailem beni pek çalıştırmak istemiyordu, annem çalışıyordu, babam emekliydi, bir şekilde idare ediyorlardı, fakat bu işin sonu yok gibi. çünkü yan gelip yatana kimse ekmek vermiyor, biz koşmassak peşinde, kimse önümüze tabak koymaz. tam şekilde işe başladığım'da 23 yaşındaydım. yani 1 senedir devam ediyorum. şu an 24 yaşındayım, 2 ay sonra 25 oluyorum. 1 yıl 3 aydır iş hayatım oldu daha. henüz yeni yeni girmeme rağmen, insanlar ile uğraşmanın ne kadar zor, ve meşakatli olduğunu anladım. özel sektör olduğu için acayip derecede insani çileden çıkartan, zengin, görgüsüz, pis insanlar ile diyalog kurmak gerçekten zormuş :/ inanamadım.. para demek ki böyle kazanılıyormuş. şimdi aileme hak verdim. şöyle de güzel bir yani var, kendin çalışıp kendin ödüyorsun, bu güzel birşey.. kimseye ihtiyacın yok. mesela ben her ay internet'e 130 lira öderim. zoruma gitmez, zaten içki yok, sigara yok. bir tek yemeyi severim. onun dışında da pek bir şeyim yok. o yüzden bu yönden iyi, insana güven kazandırıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her boktan şikayet eden prens ve prensesler tam bir nefis terbiyesidir sivil hayatta =) 10 saniye bile ayırmayacağım insanlarla hayatı paylaşmayı öğretirler bana ve 3 kelimeyle kurabilecekleri bir cümleyi 23 kelimeyle tamamlayabilme yeteneklerine şapka çıkartırım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 110

• Yalaka insanlardan hiç hoşlanmam en nefrettigim sey budur devlet dairesi olsun özel olsun farketmiyor yalakacilar heryerdr vardir özel sektor neyse de devlet dairesi yalakacilardan gecilmiyor heryerde bir yalakaci vardir insanlar degisti eskisi gibi degiller artik eskiden salaklardi ama ne yaptiklarini ne yapacaklarini biliyorlardi simdide salaklar ama ne yaptiklarini ne yapacaklarini bilmiyorlar

1|0
    0|0
  • Babasının dükkanıymış gibi hergün gelip çay var mı çay diye soran müşterilere sinirleniyorum artık
    Kıraathanemi burasu

2|0
    0|0
  • Seçeneklerin hepsi ve eklemek de gerekirse ekip işinde uyum sağlarken empati yoksunluğu ve bunun sonucunda çıkan sorunlara benim sorunum değil konuşması beni oldukça öfkelendiriyor uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • Tüm şıkları seçiyorum. Bunların hepisi de iğrenç insan türleri. Ekstra olarak da aşırı hırslı olanlar, çok çalışanlarla dalga geçenler, işten sorumluluktan kaçanlar, mesai saatlerine uymayanlar ve başarılı olmadığı halde çook başarılı olduğunu zannedenleri ekliyorum.

0|0
    0|0
  • Calisib gibi gozuken ve patrona yalakalik yapan tiplemeler kendini dusunen baskasinin ekmegine mani olanlar

0|0
    0|0
  • Yalaka ve dedikodu yapanlar..

Bir insan bu kadar küçülür mü diye hep düşünüyorum..
    Aklım almıyor..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • insanların iyi niyetini suistimal edip faydalanmaya kalkan uyanık geçinen tipler vardır ya işte onlardan

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sahsen yok. Turkiye'de ofis ortamlari acayip birbirini cekemeyen insanlardan kurulu heralde.

0|0
    0|0
  • Her şeyi bilen tip modeli kız ayool

0|0
    0|1
  • Cok bilmişler

1|0
    0|0
  • Menfaat güden memurları gördükçe işlerini bozmaktan haz alıyorum...

1|0
    0|0
  • Sürekli islik calanlardan nefret ederim , diger insanlar senin sarkini türkünü dinlemek zorunda degiller , nefret ediyorum bundan

2|0
    0|0
    • Bende sarki soyleyip insanlarin psikolojisini bozmaya calisiyolar bende kulakligi takarim isime bakarim söylesin dursun manyak😃😃😃😃😃😃😃😃

• Betoncu miksermi kullaniyon😆😆😆😆😆😆😆😆

• @Aynur65 o mikser ben oluyorum:)

• Kalpazanlar

0|0
    0|0
  • Yaşadığım olayı anlatıyım, uyuz olduğum tipi anlarsın: Bir proje üstünde çalışırken bildiği bir şeyi yüksek sesle anlatırken bilmediği bir şeyi kısık sesle anlatıp mühendis olanlar, her boka burnunu sokup sorumluluk almaya gelince de ben bilmiyorum havasında olanlar , patron yanında maliyet hesaplayıp da proje başına gelince har vurup harman savuranlar'dan hoşlanmıyorum. Hepsi bokunda boğulsun. uyuz tipler.

0|1
    0|0
  • Is ortaminda cok ilginc insanlar tanimak mumkun onemli olan hepsini iyi analiz edebilmek ve anlari yonetebilmek

1|0
    0|0
  • bizim işte yok uyuzluk herkes kardeş sıkıntı varsa yeri gelince elimizi masaya vurmasını biliyoruz ...

0|0
    0|0
  • Birinin ağzından yanlış bir kelime çıksın diye bekleyen hödükler. Bazen doğru şeyi düzeltmeye çalıştığını anlayıp "pardon" diyip tekrar kenara çekilirler

0|0
    0|0
  • Dedikodunun merkezi olan ve ast üst ilişkisini hiçe sayan tiplerden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hepsi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    90

Kızlar Ne Diyor 63

• Hantal, mızmız, pratiklikten uzak, işi yokuşa süren, yavaş anlayan iş arkadaşları olmasa her iş güzel olabilir.

Bu yüzden tek çalışmam lazım gelemiyorum ekip işlerine. 20 dakikalık işleri 3 saatte bitirmek nedir yahu.

Dedikodu, yalakalık, hiyerarşi bunlar önemsiz şeyler ama yavaşlık hiç önemsiz değil hayatı zindan eder.

0|0
    0|0
  • Şöyle tipler vardır en gıcık olduklarımdan bir tanesi şöyle der mesela. Ben yüksek lisans yaptım bunu söyler ve o edada dolaşır. Ulan dıngıl yüksek lisans yapmışsın ama adam olamamışsın onu ne yapacağız biz şimdi :)

0|0
    0|0
    • Eeee okumus havasini atar onu beceremeyende ici iciniyerrr oda basariiii onun icin bosunami murekkep yalamissss hayat boyleee herkes yerini bilicek calisicak bizim gbbb😂😄😄😄😆😆😆😆😆

• @Aynur65 valla kusura bakmayında bu konuda hiç mütevazi olamayacağım. 25 yıllık çalışma hayatımda işimi çok işi yapmışımdır. Kendi alanımda tam bir profesyonelimdir. Nerede ise yapamayacağım hiçbir iş yoktur. O kişi istersen 100 tane yüksek lisans yapsın benim yanımda bir hiç oluyor :) Tecrübe konuşuyor :)

• Kendini ustun görenler

1|0
    0|0
  • Patron, mudur yakalasi olanlar

0|0
    0|0
  • Hepsine gıcık oluyorum yalakalar hepsi insanlara gıcığım

0|0
    0|0
  • Heryerde var bu yalakalar mudurletin gozune girmek icin hep kendiletini ön pilana cikarmaya calisirlarrrrrr nefret ediyorum boyle insanlardan yalaka iki yuzlulerrrrr ya yizune guluyolar arkasindan konusuyolar menfaatleri icin ozel yasamlarinaa giriyolar illaa bir yerde titunup calismak icin bir insanin yakasina bit gb yapismamizmi gerek yok boyle bir dunyaaa nefret ediyorum bu insan toplulugundan bu fb insanlardannnnnnn

0|0
    0|0
  • en sevmediklerim, herseyi ben bilirim diyenler
    ama bildikleri de genelde ya eksik ya da yanlis olur

0|0
    0|0
  • kıdem savaşına girenlerden nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Patron mudur yalakalarindan nefret ediyorum caycilik yaparken sirf mudureyaranmak icin mudurume cay koy derlerdi bozdum birgun birini mudurde yanimdaydi mudurunun agzi var iccekse kendi soyler dedim senin gibi yalakaliga gerek yok dedim mudur bile bakip kaldiydi valla

0|1
    1|0
  • Her bir şık uyuz olunası türden olduğu için özellikle herhangi birini seçmiyorum.

1|0
    0|0
  • Ayyy Tabiiki yalaka insanlar. Hiç sevmem. bir gün yemekhaneci abla müdüre yemek getirmişti odasına tabağa bir baktım etli patates ama patatesleri mumla ararsın tabak full et dolu. Vay dedim yemek ne güzel gelmiş bir indim yemekhaneye tencerede et yok. Dedim abla yazık sana senin görevin gelen yemeği eşit dağıtmak yalakalıktan ölücen

0|0
    0|0
    • Sana katiliyorum bende yemekhanede calisan bir gorevli olarak😃😃😃kesin o kisi onun muduru veya menfaati vardir fazla verdigine gore heryerde adamin olucak😄😄😄😃😃😃oda kenndine yer yapiyorr menfaati icin

• Dalkavuk+tembel olmasina ragmen, butun imtiyazlari kapanlar

0|0
    0|0
  • iş yapmayıp hep kaçmanın yollarını arayıp patronlar gelince karıncaya dönen iki yüzlüler...

0|0
    0|0
  • Yalakalar.

1|0
    0|0
  • Egoist ve yalak tipler

0|0
    0|0
  • Çalışmıyorm.

0|0
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Şu sürekli izin alanlara ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • müdürün yalakası olanlar

0|0
    0|0
  • aslında bir poka yaramayan ama nasıl oluyosa patronla kanka gibi geçinen yalaka tiplere ifrittttt oluyorum

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    43
Yükleniyor... ;