İngilizce öğrenmekteki en yetkili yol nedir sizce?

İngilizce öğrenmekte ki en etkili yol nedir kursa gitmek dışında

0|3
320

En İyi Erkek Görüşü

• Bir dili öğrenmenin en etkili yolu o kültürü öğrenmekten geçer. Yurtdışına gitmek en etkili yoldur ama masraflıdır bunun yerine ingiliz yazarların kitaplarını okumak güzel diksiyonu olan filmleri izlemek tercih edilebilir...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Eğer birazcık olsun kelime ve gramer bilgin varsa geliştirebilmenin en iyi yolu sürekli bir şeyler okumak ve İngilizce bir şeyler izlemek.
    Tabi bunları yaptıkça kelime dağarcığın da artmaya başlar. Çünkü gördüğün yeni kelimeleri öğrenmeye başlarsın. Arada da gramerle ilgili güzel vidyolar var internette, onları izleyerek gramerini de birazcık geliştirdinmiydi gerisi çorap söküğü gibi gelir muhtemelen.
    Ben de şu anda çırpınıp duruyorum İngilizce öğreneceğim diye. :)
    Kolay gelsin sana da, zihnin açık olsun.

1|0
    0|0
    • 6 ay öncesine kadar hiç bilmiyordum ingilizce şimdi az çok anlıyorum ama yeterli değil tabiiki

• teşekkürler ilk fırsatta gidip bakacağım :)

• Önemli değil şeker. :)
      Ayrıca izlemek için de Oxford'un hazırladığı küçük dizi şeklinde vidyoları var onları da izleyebilirsin.

• temelin varsa biraz daha kendini gelistirip pratik yapmalisin.
    Özellikle türkce bilmeyen sadece ingilizce konusan kisiler daha avantajli oluyor. Benim etrafimda cok var faydali oluyor gercekten.

1|0
    0|0
  • Kelime hazneni geliştirip cümle kurmak için kursa gitmek ardından tam manası ile öğrenebilmek için yurtdışı seyahati

1|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım gün geçmiyor ki geliştireyim çözümü bulduğunda dürt beni :) 😊

1|0
    0|0
  • Kafayı takmak hırs yapmak

1|0
    0|0
  • Yabancı manita.

1|0
    0|0
  • Yabancılarla konuşma

1|0
    0|0
  • Kelime ögrenmektir.

1|0
    1|0
  • Yabancı arkadas edin internette. ufak ufak yazis, gerisi gelir

1|0
    0|0
  • alanyada turizmciyiz. en kolay yolu kafanda bildiğin kelimelerle diyalog kur sürekli. bilmediğin nesnenin adını üzerlerine yaz her baktığında onu okyuup aklında kalacaktır.

1|0
    0|0
  • Voscreen en etkili yöntem şu an

1|0
    0|0
  • Yurt dışına çık kal 3-4 ay

1|0
    0|0
  • yurt disina vetekyok marmaris yazin gel her türlü ögrenirsin

1|0
    0|0
    • bir yerde çalışırsam etkili olur alanyaya falanda gidiyorum ama pek bir etkisini görmedim daha

• doğrudur gitmedim hiç. evet turistlik yerlerde yaz aylarında bir kafede falan çalışmak etkili olabilir

• ne gerekvar ingiltere abd gibi yerlerde kendi multeci gibi hissedeceksin irk saldiri aman

• Kelimeler öğrenmek

1|0
    0|0
  • Alt yazili dizi ve film izlmek

0|0
    0|0
  • ingiliz doğmak :D

0|0
    0|0
    • başka yol yok diyorsuny ani:))

• eğer temel mantığını ele alırsan sen mutluluk yaşadığında ona mutluluk dersin happy demezsin fakat ingiliz bir çocuk mutlu olduğunda onu happy diyerek ifade eder ve bir şeye ne kadar anlam yüklersen o kadar çabuk öğrenirsin. Cümle yapılarıda matematik formülleri gibi mantığını ayarladığında ve kendi başına çalıştığında neden öğrenemeyesin ki :D

• En etkili yöntemlerden birisi sizi ve filmler alt yazılı izlemek.. Özellikle kulak aşinalığı oluşuyor ve kelime ögrenmek en önemlisi bu konu hakkında konuşabılırız istersen?

1|0
    0|0
    • *sizi-*dizi

• fark etmemiştim onu.. önerceğiniz dizi ya da film var mı peki

• Tabikide the last ship izlediin mi? Bu arada t a k i p yolluyorum sende yolla uye adımın sonu (35)

• O kültürün içine girmek. Biraz onlardanmış gibi yaşamak. Açıkçası biraz içten gelen özentilik, bu işi çok kolaylaştırıyor. Onun dışında dile sürekli maruz kalmak. Başlangıçta şarkılarla, filmlerle sonra diğer görsel işitsel ögelerle, podcastlerle ve iletişimle.

1|0
    0|0
  • Ayy cd leri al gece uyurken teybe tak uyu ama normal kursada git

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Filmler. alt yazisiz izle. bilmedigin anlamakta zorlandigin cumleleri , kelimeleri ayır. ve bunlara calis her dizi veya film izlediginde yap. alistiktan sonra sarkilara da uygulayabilirsin. cok faydasi oluyor

1|0
    0|0
  • yurt dısına cıkmak, alt yazılı fılmler

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;