Sıfırdan başlayıp girişimci olmak isteyenlere neler tavsiye edersiniz? Kendi şirketimi nasıl kurarım?

Goldness
Merhaba arkadaslar,
2 senedir basarili insanlarin nasil basariyi elde ettiklerini ogrenmeye calistim. Istedigim cevaplari buldum. 2 sene zarfinda ben kendi hayat amacamin cevaplarinida aradim. Beni ozel kilan farkindalilgim ve genis ilgi alanim. Beni ozel kilan gelismeye bu kadar onem vermem. Evet arkadaslar benim hayalim para degildir. Bir musluman bayan olarak bu dunya ve obur dunyami kazanmak ile basladi.. gelismek ve hayat tarzimi degistirmekle devam etti ve ediyor. Sonunda ise ilham verici, basarili, zeki ve bilincli bir bayan olmak istegim beni bu dusunceye kadar getirdi.
Sifirdan basliyorum. Her anlamda.. Bana ne tavsiye edersiniz? Bir seyi icra edip bir urun veya konuyu insanlara hizmete sunacagim. Muslumanlara, kadinlara ornek olmak isterim. Konusma becerilerim, ve yarataciligimla on planda cikmak gerekecek. Herkesin hayalleri var.. ama benimkisi gerceklestirmek. Ciddiyim.. ciddiyim.. sadece tavsiyeler verin.. aklim calissin bari.

Tesekkur ederim.

Iyi geceler.
Sıfırdan başlayıp girişimci olmak isteyenlere neler tavsiye edersiniz? Kendi şirketimi nasıl kurarım?
6
2
Görüşünü yaz