Türkiye'deki eğitim sisteminden memnun musunuz?

Türkiye'deki eğitim sisteminden memnun musunuz?

0|0
1528

En İyi Erkek Görüşü

• Ben memnunum ben herkesin doğuştan eşit olduğuna inanırım zeka anlamında eğer karşımdaki kişi ben günümü yaşamayıp ders çalıştıysam günde 8-9 saat boyunca doktor olduysam bunu haketmişimdir şimdi ben bu çabayı yapmama rağmen sizin sisteminizde eğer yetenekli değilsem doktorluğa beni doktor yapmicaktınız ama yetenekte geliştirilebilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çocugun içinde insan sevgisi vardır. Sonuçta kimse iyi veya kötü dogmuyor. Onu etkileyen cevresidir. Okulda öğretilmesi gereken sey başta merhamet gibi duygular zaten. Çocugun içinde adalet duygusu var mı bakmadık demek yanlış. Bütün bu duyguları çocuga öğretemeyen okul ve aile. Aile egitimi de kökten yanlış.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Her zaman söylüyorum, her şeyden önce ahlak gelir diye. İş ahlakı olmayan kimselere devletin ihtiyacı yok.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şekilde memnun değilim. İnsanları düşündürmeye teşvik etmeye çalışması gerekirken her sözcüklerinde, "Siz aptalsınız." diye beynimize aşılıyorlar.

0|0
    0|0
  • Degiliz hadi degistirelim

0|0
    0|0
  • Görülmüş En aptalca egitim sistemi. egitimde yönlendirme ileri görüş olmadan Egitilen bireyler Yetiştirip Anca hayalleri (ögretmen mühendis polis askeri işletme vs.) düzenle İlerlemektedir Siz hiç Türk Egitiminde Astronot olcam diyen cocuk gordünüzmü?

0|0
    0|0
  • Türkiye'de olmayan birşeyin bizi memnun etmesi de beklenemez

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır! eğitim sisteminin en iyi olduğu ülkelerden birinde lisenin bir yılını geçirmiş birisi olarak söylüyorum o kadar gerideyiz ki mantığın gerektirdiği eğitim modelinden.

0|0
    0|0
  • iğrenç ötesi

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • Ezberci mantıkla nereye kadar? Çekirdekten yetişen insanları işe almazlar bir kağıt parçasına 1 tane bilgisi olmayan kişileri daha iyi makamlara sokarlar.

0|0
    0|0
  • Başka ülkelerde çocukların küçükken hangi mesleğe yatkın olacağı olabiliceği keşfedilir ve onun üstüne gidilir

0|0
    0|0
  • Hayır, memnun değilim

0|0
    0|0
  • hiç memnun değilim boşu boşuna öğrencilerin kafayı dolduruyorlar

0|0
    0|0
  • Eğitimden sistemden anlamam eğitimsiz cahil bilgisiz kaldım zaten

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır eğitim ve öğretim farklı kavramlar eğitim öncelikliden ziyade öğretim öncelikli olmalı sistem

0|0
    0|0
  • hayır değilim

1|0
    0|0
  • Vua adam haklı

0|0
    0|0
  • hyrrr

0|0
    0|0
  • hayır!!! üniversiteler egitim yeri degil izdivaç yeridir.. karma eğitim olduğu surece bu sorun cozulmez

0|0
    1|0
  • Çok memnunum hatta aşkı -memnun

0|0
    0|0
  • Tabikide hayır içine ettiler vala sistem mistem kalmamis😔😔😔

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 14

• Kesinlikle memnun değilim. Ezberi olan kazansın mantığı var. Yeteneklermiş, isteklermiş önemsiz.

0|0
    0|0
  • Memnun değilim

0|0
    0|0
  • Türkiyede en memnun olmadığım şey...

0|0
    0|0
  • Eğitimciyim. Memnun değilşm

0|0
    0|0
  • hayır gittikçe düşüyor kalitesi

0|0
    0|0
  • Hayır tabii ki sacma sapan gereksiz bilgilerle insanları uğraştırıyorlar. Gereksiz teorilerden pratik eğitime fırsat kalmıyor. Ders çalışıyordum bunaldım girdim buraya. Kitabı öyle bir doldurmuşlarki bir şey yazalım da ne olursa olsun hesabı.. 😠😠

0|0
    0|0
  • memnunn değilim boş bir sistem zaman kaybı kafamızı boş bılgılerle dolduruyoruz uykumuzdan çalıyor ogrencıler okumayı okumak ıcın degılde araç olarak goruyor bunun sebebıde ezbere dayalı bır egıtım sıstemımız olması belkı daha duzgun bır sıstemımız olsaydı okuldan nefret etmek yerıne sevebılırdık sahsen lise sona gelmıs hala 4 ıslem yapamayan bır cok kısı var

0|0
    0|0
  • En sacma meslekler icin üniversteye gidiyolar. Degilim memnun falan . Birde Her gerizekali doktor oluyor. Daha gecen dedemin yanlis disini ameliyatla cekmisler. Saka gibi. Saglam disi cekmisler ya

0|0
    0|0
  • hayır degilim

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • Hayr

0|0
    0|0
  • Ezbere dayalı, araştırmaya ve düşünmeye teşvik etmeyen boş bir sistem

0|0
    0|0
  • hic degilim zaman kaybi insana birsey vermiyor uykumuzdan caliyor sadece bu sonra o ygs lys streslerine giriyoruz olay bundan ibaret

0|0
    0|0
  • Türkiye'de eğitim sistemi yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;