2 soru birden.. / En büyük pişmanlıklarınızdan birini söyler misiniz? Aydın mı İzmir mi sizce?

Kız arkadaş(normal arkadaş) konusunda hep şanssızdım. Bunun en büyük nedenlerinden biri okuduğum okullar.

Şöyle özetleyim.

İlköğretimde 23 kişilik sınıfım vardı ve okulda tek bir şube vardı.. 13 erkek 10 kızdı sanırım.. 1 tanesiyle çıktım 37 saat sürdü. Kuzenimin sevdiğini öğrenip ayrılmıştım.

Liseye geçtim(Anadolu Teknik * Bilişim Teknolojileri / Veri Tabanı) İlk tercihlerde anadolu lisesi gelmişti, babamı tehdit etmiştim "Bu okula gönderirseniz çalışmam..Ben bilgisayar bölümü istiyorum mühendis olacam(!!!!!!) diye.." Tercihlerde o lanet okula yerleştim.

Lise 1'in ilk günü şok geçirdim.. 30 Erkek 0 kız.. Yine bir kişiyle çıktım.. Hayatımı mahvetti ama olsun :D

Hayatım boyunca yaptığım en büyük hatadır bu.. Her gün küfür ede ede okula giderdim.. Haftada 45 saat dersimiz vardı.. İlk ders 7'de başlardı..

(Kız arkadaşlarımın %90'ı internetten.. Sanal medyayı o kadar küçümsemeyin ve güvenilmez bulmayın..Ve görüşmediğim bir tane vardı.. Onun için Mardin'e kadar gitmiştim.)

Neyse şimdi üniversiteye gideceğim.. Ve iki seçeneğim var.. İzmir veya Aydın.. Muğla Mersin Adana Kütahya'da seçeneklerim arasında vardı ama eledim hepsini..

Aydın'a gidersem güzel bir fakülteye gideceğim.. Ama izmir'e gidersem genellikle erkeklerin tercih ettiği bölümlerden oluşan ve şehir merkezine uzak, geleceği çok parlak bir bölüme gideceğim..

Sizce hangisi?

• Aydın
    A seç
  • İzmir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben aydinda muh. Okuyorum şu an bence egitmi dusunuyosan izmiri bilmiyom ama aydin muh. Fak. yeni oldugu icin berbat durumda henuz hicbisey oturmamis eger egitim acisindan dusunursen izmiride bir arastir hangi uni. Dusunuyosan oraya git sehir olarakta aydin izmire gore cok kucuk bir sehir ama sevilir yani sevilmez degil memelekete gittiginde ozlenecek biyer sakin biyer en basta ama tabi sen begenmeyebilirsin o zaman eglenmeye izmire gidersin hemen surasi zaten 1 saatlik yol :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• İzmir

0|0
    0|0
  • Bnde atl web tasarim okudum, anadolular bizim yanimzda ilk okul kalir, gormedigimiz ders yoktu://

0|0
    0|0
    • Aynen.. Anadolu liselerinde okutulan dersleri + 15 saat bölüm dersi görüyorduk.. Tek farkımız almancaydı.. Hayatımı zindan etti atl :D Bölüm hocası düşmandı bana tüm devamsızlıklarımı bölüm derslerinde kullanıyorum diye.. Ortalamam 55 falandı lisede.. Bir yazılısından 95 aldım.. Dİğer yazılıda sırf ben yüksek aldım diye 0 aldırdı bana.. Herkesi sözlülerle geçirdi beni bıraktı vs.. Lise sonda ise baktım olacak gibi değil açık liseye geçtim.. Bir sınavda kredilerimi tamamladım.. Diploma puanımda 63e yükseldi bölüm dersleri çıkarılınca.. Kafam rahatladı.. Geçen yıl sırf kafa dinlemek için üniversiteye gitmedim.. Bu yıl da çalışmadım ve geçen yıldan düşük puan aldım :D Hep o lanet olası lise yüzünden.. Hayattan soğuttu. İşte bu yıl üniversiteye gidiyorum :D

• Bu bolumden mezun olan herkes ayni seyi soyluyo:) bn daha seveni gormedim:) progrmlma web tasarm grafk vs derken beyin error veriyo:))

• Ya hayatım resmen işkenceye döndü.. Bir gün bile küfürsüz gitmedim okula.
      7 de ders başlardı.. O kadar da olmaz.. Hani 9 falan olsa belki bu kadar soğumazdım.. İşkenceden öte bir şeydi benim için.. Lise sonda 2. dönem bıraktım düşünsene.

Son dönem bile dayanmadım.. Babam tüm yetki oğlumda deyip 20 ye yakın veli dilekçesi imzalamıştı.. İstediğimde sıkılıp çıkardım.. Müdür yardımcısıyla kavga ettiğim için bir tek ben yapabiliyordum bunu okulda.. Ama yinede yeter ulan deyip bıraktım.. Lanet olsun okulunuza deyip bıraktım :D

Şu an hayatımda aldığım en doğru karar olarak görüyorum açık liseye geçmeyi. Son dönem bıraktım diye zorlanmadım tek sınavda hallettim.. Bakalım üniversite ne olacak.

• İzmir sevgiyi bulamamak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;