Yurt Dışı Hayalinizi Hayal Olmaktan Çıkaracak Fırsatlar Rehberi!

Herkese selamlar 🦋 Genç nesil başta olmak üzere birçoğumuzun gündeminde olan yurt dışı konusuna değinmeden edemedim. Araştırdım...
6 15

Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlayacağınız Platformlar

Merhabalar bugün sizlere bir devam bencesi yazacağım. Devam bencesi olduğu için yine kariyer ve gelişim diyerek kendimizi...
6 19

Şok Markette Çalışmak İsteyenler İçin Önerim

1) Mülakat çok zor değil sadece sabrınızı sınarlar yani bazı soruları 2 - 3 defa sorabilirler hiç sinirlenmeden ya da heyecanlanmandan...
1 4

2024 YKS’ye Son 3 Ay! Mental Rehberiniz Olmaya Geldim!

Merhaba herkese, öncelikle sınava girecek herkese gönlünden geçenin iyilikle gelmesini diliyorum! Sınava yaklaşık 3 ay kala, bu sınava 3...
2 5

YKS'de Derece Yapabilmek İçin Bilmeniz Gerekenler!

Üniversiteye Hazırlanırken Derslere Nasıl Hazırlanılır? Üniversite sınavına çalışırken zaman planlaması yapmak çok önemlidir.*...
4 2

Nasıl YKS Çalışmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bu bencemde size, zamanında nasıl sayısalda 30 bin sıralamaya girdiğimin detaylarını anlatacağım, umarım size de...
2 1

Eğitim: Türkiye'nin Geleceğini Şekillendiren Temel Taş

Ülkemizin yükselişinde belirleyici bir faktör olan eğitim, sadece bilgi aktarmakla kalmamalıdır. Tüm dünya görüşlerini genişleten bir...
1 1

İş yerine gidişiniz kaç dk sürüyor?

Benim 50 dk 7 aydır hergün iki saat gidip geliyorum işimi sevmesem çekilir mi bu yol emin değilim
27 67

Okul dışındaki kavga öğretmene şikayet edilir mi?

Bı de öğretmen okulda olmuş dedi bende okul dışında deyince çevirdi resmen yalan söylüyor 😑
0 4

Askerlik hakkında merak ettiklerin?

Dağlara harekatlara operasyonlara catismlara yıllarımı vermiş komutaniniz olarak soruyorum😅 Aklınıza ne geliyorsa çekinmeden...
2 4

Fonksiyon türevliyse kesin sürekli değil midir?

Anlayan varsa bakabilir mi f 2 deki sağ ve sol türev eşitse 2 de türevli ve aynı zamanda sürekli olması gerekmiyor mu sorudaki...
0 2

Ben dayanamiyorum artik?

Çalıştığım okuldaki haksızlıklara dayanamiyorum iskurluyum ve yanımda bir iskurlu daha calisiyo kadında okulun anahtarı heryerin anahtar...
2 5

Üniversite sınavına 2 ay kala ders çalışmayı bıraktım ne yapmalıyım?

Hepinize iyi günler size içimi dökmek istiyorum öncelikle 18 yaşındayım bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyorum mezunum dershaneye...
3 1

İş yerinde sürekli laubali hareketler?

Arkadaşlar bekar bir kızım iş yerinde biri var sürekli beni yok sana birini bulacam annene söz verdim evlendirecem benim hiç hoşuma...
0 5

25 yaş yks ye girmek için geç mi?

Yks ye çalışmak istiyorum sıfırdan sınava girdiğimde 26 olucam hatta. Geç kaldığımı düşündükçe motivasyonum düşüyo?
2 3

Fitness egitmeni olunur mu?

şöyleki arkadaslar ben 3 senedir spor yapiyorum deneyim ve bilgim var macfitte hoca olmak istiyorum sizce olunurmu antrönör
2 3

Yurt Dışında İşçi Olmak mı Türkiye de Devlet Memuru Olmak mı?

Önümde 2-3 Seçenek Var, Türkiye de Üniversite Okuyup Polis Memuru Olmak Ya da Türkiye de Tatlı Ustalığı Veya Kuaförlük Eğitimi Alıp...
1 2

Fabrika işi mi? Market işi mi? Tavsiyeniz?

Girmiş olduğum fabrikaya bakimci olarak almadılar. Teknik liseden bakım onarım mezunu olmama rağmen. Sizce çıkıp markete mi girsem?
0 4

Günümüzde beyaz mı yoksa mavi yakalılar mı daha çok para kazanıyor?

Örnek olarak piyasada ortalama bir inşaatta çalışan usta günlük 2.000-2.500 TL yevmiye aldığı böylece ayda 60-70 bin lira kazandığı...
0 3

Okuyan kızlar mı daha mutlu evlenen kızlar mı?

Okuyan kızlar mı daha mutlu evlenen kızlar mı? Koca parası yiyen üzgün , mutsuz tek bir kadın bile görmedim bu ne ya 😒😒. Ama...
7 4

Bu söze ne kadar katılıyorsunuz?

Tıp fakültesi hayatı boyunca başarılı olmuş öğrencilerin ilk defa başarısızlığı tattığı yerdir.
3 2

Türkiye'de çalışma saati kaç saat olmalı?

Sizce Türkiye'de çalışma saati kaç saat olmalı arkadaşlar anket yapıyorum, cevap verip desteklerseniz sevinirim
1 2

Öne Çıkanlar

En iyi online İngilizce kursu hangisi?

Evet arkadaşlar. Ben ingilizce kursuna yazılmaya karar verdim ancak bulunduğum yerde kurs yok (!) Bende online kurslara göz atayım...
50 96

Tam bölen sayısı nasıl bulunur?

Yeğenime ödev yaptırıyorum, acil yardımlar gerek. Tam bölen sayısı nasıl bulunur? 🥺
1 3

İzmir katip çelebi Üniversitesi nasıl bir bilgisi olan var mı?

Özellikle iibf olarak nasıl? İzmir Katip Çelebi Üniversitesi yorumlar nasıl?
1 10

İzmir Demokrasi Üniversitesi nasıl, burada okuyan var mı?

Üniversiteleri araştırma zamanı geldi. Sizce İzmir Demokrasi Üniversitesi nasıl?
0 2

Pozitif bölen sayısı nasıl bulunur?

Yeğenimin ödevi var, pozitif bölen sayısı nasıl bulunur? Yardım eder misiniz?
2 2

"Olacak" yerine "olucak" yazan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi kelimeler çoğunlukla yanlış yazılıyor?

"Olacak" yerine "olucak" yazan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Okulda ne öğreniyor bu insanlar? İşyeri gibi ortamlarda,...
14 29

ÖSYM yks için kimlikte imza şart mı?

YKS için kimlikte imza şart mı, böyle bir muhabbet döndü? Kimliğim yeni ve fotom var geçerliliği 2030a kadar ama imzası yok imza şart...
2 2

YKS başvurusu yapmak için, sınav merkezi tercihi için 5 tane yapmamız zorunlu mu?

Sınav tercihi merkezi 5 tane doldurmak zorunlu mu? YKS başvurusu yapmak için, sınav merkezi tercihi için 5 tane tercih yapmamız zorunlu...
18 10
BiBilen Cevap Paylaştı

Sizce çalışkan biri olmama rağmen ders çalışmamamın ya da çalışamamamın nedeni nedir?

Bipolar tedavisi görüyorum ama bu dünyadan hiçbir hevesim kalmamış gibi. Neredeyse hiçbir iş yapasım yok.
18 18
YÜKLENİYOR...