2024 YKS’ye Son 3 Ay! Mental Rehberiniz Olmaya Geldim!

Merhaba herkese, öncelikle sınava girecek herkese gönlünden geçenin iyilikle gelmesini diliyorum! Sınava yaklaşık 3 ay kala, bu sınava 3...
2 5

Şok Markette Çalışmak İsteyenler İçin Önerim

1) Mülakat çok zor değil sadece sabrınızı sınarlar yani bazı soruları 2 - 3 defa sorabilirler hiç sinirlenmeden ya da heyecanlanmandan...
1 4

YKS'de Derece Yapabilmek İçin Bilmeniz Gerekenler!

Üniversiteye Hazırlanırken Derslere Nasıl Hazırlanılır? Üniversite sınavına çalışırken zaman planlaması yapmak çok önemlidir.*...
4 2

Nasıl YKS Çalışmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bu bencemde size, zamanında nasıl sayısalda 30 bin sıralamaya girdiğimin detaylarını anlatacağım, umarım size de...
1 1

Eğitim: Türkiye'nin Geleceğini Şekillendiren Temel Taş

Ülkemizin yükselişinde belirleyici bir faktör olan eğitim, sadece bilgi aktarmakla kalmamalıdır. Tüm dünya görüşlerini genişleten bir...
1 1

Sevmediğiniz Bir İşe Uzun Süre Katlanırsanız Ne Olur?

İlk olarak, yetkililere doğrudan ifade edilemeyecek bir öfke ve protesto suçlaması birikecek. Bu nedenle saldırganlık ailenizin daha...
6 9

Kişisel Gelişiminize ve Kariyerinize Katkı Sağlayacak Kaynaklar

Merhaba arkadaşlar bugün kişisel gelişim ve kariyer üzerine daha doğrusu bu eğitimleri alabileceğiniz kaynaklar üzerine bir...
2 3

Üniversitede hangi bölümü önerirsiniz?

Hangi bölümü seçeceğimi bilmiyorum çok kararsizim
12 18

Kpss kaç net yapmıştınız ve kaç puan geldi?

Ve ne kadar çalıştınız?
2 1

Eğitim danışmanı ne iş yapar?

4 4

Açıktan üniversite için nasıl başvuru yapılır?

Ben bu yıl üni sınavına gireceğim ve açıktan okumak istiyorum. Tyt başvurusunu yaptım ücreti ödedim fakat açıköğretim başvurusunu ne...
1 5

Mesleğinizin sevdiğiniz yönleri neler?

hadi iyi şeyler düşünelim
6 20

Sağlık bakanlığı hariç hiçbir kurum bu sene emekli olanlar hariç alım yapmayacak?

Bu haber doğru mu boşa mı çalışıyoruz yani?
2 5

İyi bir yazar olmak için hangi bölümü okumalıyım?

çok kararsızım iyi ve başarılı kalıcı eserler bırakmak istiyorum yeteneğim var ama yeteneğin yetmediği şeyler de vardır
2 1

Dünyada konuşulan İngiliz İngilizcesi mi amerikan İngilizcesi mi?

Dünyada konuşulan İngiliz İngilizcesi mi yoksa Amerikan İngilizcesi mi buna göre eğitime devam edeceğim İngiltere yanda Amerika dışında...
5 3

Türkiyede üniversite mezunu olmak daha mı kolay?

Türkiye'deki eğitim sistemini diğer ülkelerin eğitim sistemiyle kıyaslarsak üniversite diploması almak daha mı kolay?
2 3

Gastronomi mi, Havacılık mı? Hangisini tercih etmeliyim?

Selamm arkadaşlar. Bölüm konusunda kafam allak bullak olmuş durumda. Bir yanda gastronomi öteki yanda hava harp düşünüyorum. Miyopum...
9 15

Sizce hangisi daha önemli: Motivasyon mu yoksa yetenek mi?

Sanırım motivasyon diyeceğim. Yeterince motive olursanız ve cesaretlenirseniz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Ama yetenek bazen...
15 11

Masa başı işi mi yoksa ayakta çalışmak mı?

Masa başında çalışmak mı yoksa ayakta çalışmak mı?
14 13

Çizilen göz Hava Harp okulları için engel teşkil eder mi?

Çizilen göz Hava Harp okulları için engel teşkil eder mi? Kimi kaynaklarda eder kimisinde etmez diyor.
1 9

Öne Çıkanlar

En iyi online İngilizce kursu hangisi?

Evet arkadaşlar. Ben ingilizce kursuna yazılmaya karar verdim ancak bulunduğum yerde kurs yok (!) Bende online kurslara göz atayım...
49 96

Tam bölen sayısı nasıl bulunur?

Yeğenime ödev yaptırıyorum, acil yardımlar gerek. Tam bölen sayısı nasıl bulunur? 🥺
1 2

İzmir katip çelebi Üniversitesi nasıl bir bilgisi olan var mı?

Özellikle iibf olarak nasıl? İzmir Katip Çelebi Üniversitesi yorumlar nasıl?
1 10

İzmir Demokrasi Üniversitesi nasıl, burada okuyan var mı?

Üniversiteleri araştırma zamanı geldi. Sizce İzmir Demokrasi Üniversitesi nasıl?
0 2

Pozitif bölen sayısı nasıl bulunur?

Yeğenimin ödevi var, pozitif bölen sayısı nasıl bulunur? Yardım eder misiniz?
2 2

"Olacak" yerine "olucak" yazan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi kelimeler çoğunlukla yanlış yazılıyor?

"Olacak" yerine "olucak" yazan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Okulda ne öğreniyor bu insanlar? İşyeri gibi ortamlarda,...
14 29

ÖSYM yks için kimlikte imza şart mı?

YKS için kimlikte imza şart mı, böyle bir muhabbet döndü? Kimliğim yeni ve fotom var geçerliliği 2030a kadar ama imzası yok imza şart...
2 2

YKS başvurusu yapmak için, sınav merkezi tercihi için 5 tane yapmamız zorunlu mu?

Sınav tercihi merkezi 5 tane doldurmak zorunlu mu? YKS başvurusu yapmak için, sınav merkezi tercihi için 5 tane tercih yapmamız zorunlu...
18 10
BiBilen Cevap Paylaştı

Sizce çalışkan biri olmama rağmen ders çalışmamamın ya da çalışamamamın nedeni nedir?

Bipolar tedavisi görüyorum ama bu dünyadan hiçbir hevesim kalmamış gibi. Neredeyse hiçbir iş yapasım yok.
18 17
YÜKLENİYOR...