Ne yapmalıyım fikir verirmisin iz?

Mevsim1114
29 yaşındayım geçen 10 yılımı çöp sayıyorum tam 2 kez devlet kapısından dondum iş konusinda 1. cisi teyzemle kamu dairesinde taşeron olarak çalışıyordum hiç huzur vermedi yapmadığı kalmadı kadro geleceğini bile bile o işten ağlaya ağlaya istifa ettim Allah sonra bir kapı daha açtı şirket personeli olarak yine kamu dairesinde iş buldum fakat az maaşa yok yemek olmadan çalışıyordum sırf işimi seviyorum huzurluyim diye😥fakat müdürüm bana karşı duygusal şeyler beslemeye başladı napacagimi bilmiyordum bı tarafta çok sevdiğim sukrettigim bir iş bir tarafta müdürümün duyguları üstelik evliydi benide bu cendereye günden güne çekti ama artık ağır geliyor kaldıramıyorum bı sebeple ordanda çıktım hiç istemeye istemeye😥sırf kadro olacak umudu için sabredip dişimi sikmistim müdürüm covidden vefat etti haberini aldım çok bosluktayim hep evdeyim bunalimdayim ne yapacağım hiç bilmiyorum kapılar hep yüzüme kapandı şimdi bana kpss ye hazırlan diyorlar o kadar ağır geliyorki onca emekten sonra şimdiden çok teşekkür ederim
Güncellemeler:
14 gü
Gerçekten bir akıla ihtiyacım var
14 gü
Allah kimseyi boşlukta birakmasin
Ne yapmalıyım fikir verirmisin iz?
26
11
Görüşünü yaz