4600 TL maaş + 2017 model şirket aracı + 500 TL yemek parası olan işi bırakmalı mıyım? Siz olsanız ne yapardınız?

Rustzero
Merhaba.

Ben 25 yaşındayım ve 3 yıldır evliyim. Evlendikten hemen sonra özel bilişim firmasında işe girdim. Şirketteki görevim Türkiye'deki tüm büyük firmaların network alt yapısını kurmak/analiz etmek ve müşterilere destek sağlamak vs. Çoğu gece çalışmamız gerekiyor ve sabaha kadar sürebiliyor. Hiç belli olmuyor ne zaman ne iş çıkacağı.

Sorun şu ki; bizim departmanda 3 kişi çalışıyoruz. Ben yaşça diğerlerinden küçüğüm. 3 senedir sürekli tüm işleri bana yaptırmaya çalışıyorlar. Geceleri, gündüzleri, şehir dışı işlerini vs sürekli bana yaptırmaya çalışıyorlar.

Ailemle ya da kendimle alakalı, özel hayatımda halletmem gereken bir iş olduğu zaman da sürekli "nerdesin, ne zaman geleceksin, işler var acil bir an önce gel" vs gibi günde 7-8 defa aramalarla beni bıktırıyorlar. Çoğu zaman hafta sonu da çalışıyorum ve mesai parası yok.

Bazı işlere 2 kişi gitmek gerekiyor ve doğal olarak birini yanımda istiyorum ama çoğu zaman bir şey uydurup gelmiyorlar. Günde 20-25 sefer telefonumu arıyorlar. En ufak şey için bile beni arıyorlar. Nerdeyim napıyorum diye.

Bu iş İngilizce gerektiriyor, yabancılarla çalışıyoruz bu yüzden İngilizcem de var. 4600 TL maaş veriyorlar ve altımda şirket aracı var sürekli bende kalıyor.

Şunu da ekleyeyim, kendim ek olarak iş de yapıyorum 10.000-12.000 TL aylık gelirim oluyor maaşım dışında.

Şimdi soruyorum size. Sizce ben işi bırakmalı mıyım? Eşim bırak ek gelirle idare ederiz, biraz kafanı dinle diyor.

Ruhsal ve fiziksel olarak çok yoruldum. Siz ne düşünüyorsunuz? Eğer işi bırakırsam, 4600 TL maaş + 500 TL yemek parası + 2017 model araba artık olmayacak. Siz olsanız ne yapardınız?
Güncellemeler:
1 ay
Soruyu yanlış kategoride sormuşum. Moderatörler ilgili kategoriye taşırsa sevinirim.
4600 TL maaş + 2017 model şirket aracı + 500 TL yemek parası olan işi bırakmalı mıyım? Siz olsanız ne yapardınız?
3
9
Görüşünü yaz