Siz olsanız hangi işi seçersiniz?

Katniss_Everdeen
Bugün bir iş teklifi aldım, şu an çalıştığım şirkette bir buçuk yıldır çalışıyorum, maddi olarakta manevi olarakta herhangi bir sıkıntım yok, sektörde tecrübeli olduğum için şirkette baya söz sahibiyim iyi bir konumdayım ve zamanla çok daha iyi yerlere geleceğimden eminim çünkü çalışanın hakkını yemiyorlar. Eksi yönleri de yok değil tabi ama sonuçta bu her yer için geçerli. Çalıştığım yerle ilgili en büyük sıkıntım yıllardır yaptığım bu işten çok sıkılmış olmam ki bu da şirketten çok benim şahsi sıkıntım. Alanımda, sektördeki en iyi kişilerden olduğumu söyleyebilirim bunu kendimi övmek için söylemiyorum piyasayı ve beni bilenlerin söyledikleri. Her neyse, bugün iş teklifinde bulunan bir firma ise global bir firma sektördeki büyük markalardan biri, hal böyle olunca bende şöyle bir düşünce oldu: bu işten sıkılmıştım yeni bir deneyim olur hem de global ve kurumsal bir firmada çalışmış olmak geleceğim için daha iyi olur. Ama bir yandan da o alana ayak uyduramazsam diye düşünüyorum. Sektör her ne kadar aynı olsa da yapacağım iş farklı olacak ve bu konuda tecrübem az. Siz olsanız ne yapardınız?
🤔
🤔
Siz olsanız hangi işi seçersiniz?
5
0
Görüşünü yaz