Kariyer seçimim konusunda yardım edin?

iwannabebillionare
Evet arkadaşlar bu soruyu liseden yeni mezun olmamış biri belki de bu sitede ilk defa soruyordur. O zaman size kısaca özetleyeyim... Çok yoruldum. Pandemiden yoruldum, işsizlikten yoruldum, uğradığım saygısızlıklardan yoruldum, bu ülkeden ve yaşam şartlarından yoruldum. Ben aslında Mimarım hatta şanslı bir kesiminden olup mezun olur olmaz 1 sene içerisinde iş sahibi olan bir Mimarım ama iş yerimde korkunç sorunlar yaşıyorum kendi mesleğimi bile yapmıyorum herkes kendine bir köle arıyor mal bile taşıdığım oldu hamal olacak veya mal taşıyacaksam 4 sene neden bu zorlu eğitimden geçtim BİM A101 de işe girer aynı ücreti kazanırdım ben beyaz yaka olan statüsü önemli olmayan kolay iş bulunan bir mesleğe geçiş yapmak istiyorum bana en çok koyan durumda köpek gibi ve korkunç çalışma şart ve saatlerine rağmen çalışmıyor muamelesinin bana yapılması bana bir öneriniz var mıdır? Paraya ihtiyacım şu an yok işten çıkmama sebebim evde boş oturmamak bana yardımcı olursanız sevinirim kafanızı şişirdim kusuruma bakmayın.
Kariyer seçimim konusunda yardım edin?
3
4
Görüşünü yaz