Deli miyim Dahi mi?

Adım Hakan, Of-Trabzonluyum. Hafız'ım.
1.75 boy 70k ölçülerindeyim. İkizler burcuyum.
Sigara, içki, ot-hap vs zararlı hiçbir şeyi zerre dahi kullanmadım.
2 büyük şehirde uzun süre yaşadım. Beyoğlunda resepsiyonluk, Taksimde oyunculuk ve fotomodellik, Şişlide ve civarında anketörlük yaptım. Ankara 'ya ara sıra takıldım. Alanya'dan Kuşadası'na
turistik ilçelerde çalıştım. Barmenlik de yaptım. Türkiyenin yarısını gezdim. 9 Eylül Kamu yönetimi 3. sınıftan terk, Muğla üni. Turizm lisans ve açıktan ilahiyat okudum. Lise ve üni. dönemlerinde tiyatro gruplarında başrol oynadım. Tüm okulları ve bölümleri 1. bitirdim. 9 yaşından beri çalışma hayatının içinde oldum hem okudum hem para kazandım. 2-3 işyeri açtım kapattım. Onlarca öğrenciye patronluk yaptım, pazarlama öğrettim (Şefleri hep Hatay'lı seçtim Trabzonda ve İzmirde 😊.) Eski milli kickboxerim. Dansçılık sonra dansçı eğitmenliği ve masörlük yaptım. Çok fazla kitap okudum, şiir yazıyorum. Mükemmel İngilizce konuşur ve yazarım. Arapça'ya hakimim. Tarihe yoğun ilgim vardır, coğrafya ile yoğrulurum zaten para ve zaman bulabilirsem tek veya 'şimdi olmayan' eşimle Dünyayı gezmek isterim. Teknoloji, donanım bilgim ve hobim dahilindedir, alışverişe de hakimim. Askerliği denizci asteğmen olarak, Hatay - Çanakkalede yaptım. Son yıllarda zihin açan, en yeni fikirlerle, geçici + vekil imam-hatiplikler yaptım. Şimdi kadrolu İmam hatiplik ve Din kültürü öğretmeni olmak için mülakat bekliyorum. Aklıma gelen-gelmeyen daha neler neleri de atladım...
Deli miyim Dahi mi?
Güncellemeler:
1 ay
KS'da linç kültürü çok gelişmiş. Yumuşak karnını gösterince bıçağı saplıyorlar!
Hikayenin tamamını okumayan görüş bildirmesin, işine baksın. Saygı göstermeyen kendi de görmez
En mükemmel ve olgun insanlar burda olduğu gibi en adiler de yer etmiş sitede...
1 ay
Arkadaşlar bu paylaşımı kendini methetme olarak değerlendirenler var! Kendini övmeye çalışan, yerin dibine geçirir. Çünkü nihayetinde herkes en çok kendini sever 😊
Ayrıca 34 yaşındayım ben, 24ü değiştiremiyorum önemsemeden kaydolmuştum siteye, beni detaylı tanıyanlar doğruyu biliyor zaten...
Deli miyim Dahi mi?
29
8
Görüşünü yaz