Yurt Dışı Hayalinizi Hayal Olmaktan Çıkaracak Fırsatlar Rehberi!

Herkese selamlar 🦋 Genç nesil başta olmak üzere birçoğumuzun gündeminde olan yurt dışı konusuna değinmeden edemedim. Araştırdım...
6 14

Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlayacağınız Platformlar

Merhabalar bugün sizlere bir devam bencesi yazacağım. Devam bencesi olduğu için yine kariyer ve gelişim diyerek kendimizi...
6 19

Şok Markette Çalışmak İsteyenler İçin Önerim

1) Mülakat çok zor değil sadece sabrınızı sınarlar yani bazı soruları 2 - 3 defa sorabilirler hiç sinirlenmeden ya da heyecanlanmandan...
1 4

2024 YKS’ye Son 3 Ay! Mental Rehberiniz Olmaya Geldim!

Merhaba herkese, öncelikle sınava girecek herkese gönlünden geçenin iyilikle gelmesini diliyorum! Sınava yaklaşık 3 ay kala, bu sınava 3...
2 5

YKS'de Derece Yapabilmek İçin Bilmeniz Gerekenler!

Üniversiteye Hazırlanırken Derslere Nasıl Hazırlanılır? Üniversite sınavına çalışırken zaman planlaması yapmak çok önemlidir.*...
4 2

Nasıl YKS Çalışmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bu bencemde size, zamanında nasıl sayısalda 30 bin sıralamaya girdiğimin detaylarını anlatacağım, umarım size de...
2 1

Eğitim: Türkiye'nin Geleceğini Şekillendiren Temel Taş

Ülkemizin yükselişinde belirleyici bir faktör olan eğitim, sadece bilgi aktarmakla kalmamalıdır. Tüm dünya görüşlerini genişleten bir...
1 1

İş yerine gidişiniz kaç dk sürüyor?

Benim 50 dk 7 aydır hergün iki saat gidip geliyorum işimi sevmesem çekilir mi bu yol emin değilim
19 64

Sizce hayalimi gerçekleştirebilir miyim?

19 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum 4 yıllık işletme okuduktan sonra kaymakam olmak istiyorum sizce bu hayalim imkansız mi ❤️
1 14

İşten çıkmak istiyorum nasıl?

Arkadaşlar 3 yıldır amcamın yanında ön muhasebeci olarak çalışıyorum ama diğer çalışanlara davrandığı gibi bana davranmıyor bende işten...
0 4

Karabük üniversitesi kpss güncel de sorulur mu 🙄?

Ne bilim nerden ne soru çıkar bilinmez 😬😬
1 12

Günaydın işe gidecekler kimler görelim mi?

Sabah sabah ne zor ya şimdi evden çık işe git
1 36

Psikologların ücret alması sizce ne kadar mantıklı?

Yani benim inancıma göre insan sağlığı açısından psikoloji herşeyden önemlidir. Çünkü bakış açımız bizim beden ve ruh sağlığımız...
2 5

Askerlik hakkında sorusu olan?

22 yaşındayım uzman çavuşum kara kuvvetlerinde bu mesleğe girmek isteyen (söz. er, uzman çavuş, subay astsubay, msü) farketmez sorusu...
2 3

Hayalinizdeki meslek ve şu anki yaptığınız meslek ne?

Soru gayet açık arkadaşlar Ben kendimi soyleyim ben doktorluğu istiyordum fakat branş olarak beyin cerrahı olmak istiyordum sonuç...
9 20

Limit türev integral fasikül?

Basit limit türev integral ve trigo fasikül önerisi lütfen
2 0

Fitness egitmeni olunur mu?

şöyleki arkadaslar ben 3 senedir spor yapiyorum deneyim ve bilgim var macfitte hoca olmak istiyorum sizce olunurmu antrönör
2 3

Fabrika işi mi? Market işi mi? Tavsiyeniz?

Girmiş olduğum fabrikaya bakimci olarak almadılar. Teknik liseden bakım onarım mezunu olmama rağmen. Sizce çıkıp markete mi girsem?
0 4

Günümüzde beyaz mı yoksa mavi yakalılar mı daha çok para kazanıyor?

Örnek olarak piyasada ortalama bir inşaatta çalışan usta günlük 2.000-2.500 TL yevmiye aldığı böylece ayda 60-70 bin lira kazandığı...
0 3

Okuyan kızlar mı daha mutlu evlenen kızlar mı?

Okuyan kızlar mı daha mutlu evlenen kızlar mı? Koca parası yiyen üzgün , mutsuz tek bir kadın bile görmedim bu ne ya 😒😒. Ama...
7 4

Bu söze ne kadar katılıyorsunuz?

Tıp fakültesi hayatı boyunca başarılı olmuş öğrencilerin ilk defa başarısızlığı tattığı yerdir.
3 2

Türkiye'de çalışma saati kaç saat olmalı?

Sizce Türkiye'de çalışma saati kaç saat olmalı arkadaşlar anket yapıyorum, cevap verip desteklerseniz sevinirim
1 2

Çalıştığınız iş yerinin sosyal hakları var mı ya da sadece asgari ücret mi?

Hayat şartları zor olduğu gibi çalıştığınız yerin sosyal olanakları var mı?
0 4

Öne Çıkanlar

En iyi online İngilizce kursu hangisi?

Evet arkadaşlar. Ben ingilizce kursuna yazılmaya karar verdim ancak bulunduğum yerde kurs yok (!) Bende online kurslara göz atayım...
50 96

Tam bölen sayısı nasıl bulunur?

Yeğenime ödev yaptırıyorum, acil yardımlar gerek. Tam bölen sayısı nasıl bulunur? 🥺
1 3

İzmir katip çelebi Üniversitesi nasıl bir bilgisi olan var mı?

Özellikle iibf olarak nasıl? İzmir Katip Çelebi Üniversitesi yorumlar nasıl?
1 10

İzmir Demokrasi Üniversitesi nasıl, burada okuyan var mı?

Üniversiteleri araştırma zamanı geldi. Sizce İzmir Demokrasi Üniversitesi nasıl?
0 2

Pozitif bölen sayısı nasıl bulunur?

Yeğenimin ödevi var, pozitif bölen sayısı nasıl bulunur? Yardım eder misiniz?
2 2

"Olacak" yerine "olucak" yazan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi kelimeler çoğunlukla yanlış yazılıyor?

"Olacak" yerine "olucak" yazan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Okulda ne öğreniyor bu insanlar? İşyeri gibi ortamlarda,...
14 29

ÖSYM yks için kimlikte imza şart mı?

YKS için kimlikte imza şart mı, böyle bir muhabbet döndü? Kimliğim yeni ve fotom var geçerliliği 2030a kadar ama imzası yok imza şart...
2 2

YKS başvurusu yapmak için, sınav merkezi tercihi için 5 tane yapmamız zorunlu mu?

Sınav tercihi merkezi 5 tane doldurmak zorunlu mu? YKS başvurusu yapmak için, sınav merkezi tercihi için 5 tane tercih yapmamız zorunlu...
18 10
BiBilen Cevap Paylaştı

Sizce çalışkan biri olmama rağmen ders çalışmamamın ya da çalışamamamın nedeni nedir?

Bipolar tedavisi görüyorum ama bu dünyadan hiçbir hevesim kalmamış gibi. Neredeyse hiçbir iş yapasım yok.
18 18
YÜKLENİYOR...