İstediğim ve İstenilen şeylerin arasında kaldım yardımcı olun?

Gizli Üye
Arkadaşlar selam. Kafam çok karışık olduğu için sizden yardım istiyorum. İki yıl sonra yetenek sınavına girmek istiyorum. Çocukluğumdan beri gizli gizli aynalı yerlerde, evde, okulda, spor salonlarında dans ederdim. Çok seviyorum yani. Bu yıl eğitim alacağım hocamın beni fark edip gitmem için teşvik etmesi sayesinde. 0 dan başlayacağım ama bir yıl da çözersin ikinci yılda çalışırsın sürekli dediler. Aynı zamanda gitar da çalıyorum. Bir kaç şeyi tam yaparsam olabilir. Ama aileme danışmadım daha ve puanlarımın hafif düşüşün de dahi çok fazla konuşurlar. Doktor olmamı istiyorlar ya da iyi bir kariyer yapacağım bir meslek. İstediğim şey bu değil ama. Her zaman büyük dünyaya karşı cesur oldum. Asla yaşayacağım şeylerden korkmam. Para , kariyer, işsizlik. Bunlarda korkmadım. Hep dedim ki kendime her insanın ders dışında mükemmel olduğu bir alan vardır. Başarılıyım fakat istediğim bu değil. Dans konusunda gelişip çıkış yapmak istiyorum. Çalışmam gerek, biliyorum. Ama istiyorum her şeyle. Ailemin fikrine saygı duyarım her zaman. Ama istediğim şeye karşı gelirlerse gerekirse kendim çalışır, para kazanır eğitimimi öyle tamamlarım. Kısacası yardımcı olun lütfen. Ne yapmam gerek?
İstediğim ve İstenilen şeylerin arasında kaldım yardımcı olun?
2
3
Görüşünü yaz