Şehir dışında üniversitede öğrenci evindeyken yaşadığınız zorluklardan birkaç anınızı paylaşır mıydınız?

Üç erkek arkadaş kalıyorduk. Ev eşyalı yalnız evde bulaşık makinesi yoktu. Evin tescilli bulaşıkçısı bendim. Okul bittiğinde bulaşıkçılık üzerine ikinci diplomayı almış oldum. 😄 Kışa doğru arkadaşla ormana çam kozalağı toplamaya gitmiştik. Haliyle o dönemler doğalgaz yok. Ya elektrikli soba ya da kömür sobası kullanılıyordu. Ayın sonunu getirmek için kılı kırk yarardık. İçimizde patates, makarna, hazır çorba filizlenecekti. 🤭 Tatil bölgesi olduğu için binada tek biz yaşardık. Daire sahipleri Mayıs ayından sonra gelmeye başlardı. Komşu olmadığından yemek falan ikram eden de olmazdı. 😏 Banyonun sigortası arada atardı. Köpüklü kaldıysan ve evde kimse yoksa vay haline çünkü sigorta diğer odadaydı. 😄 Meyveli sütümü ve kekimi alıp her ayın muhasebesi yapardım Midilli Adasına bakarak. Hey gidi günler hey daha çok şey var da sınırlı tutalım.

Kyk yurdunda kalanlarda yaşadığı zorlukları paylaşabilir. 👌
Şehir dışında üniversitede öğrenci evindeyken yaşadığınız zorluklardan birkaç anınızı paylaşır mıydınız?
3
3
Görüşünü yaz