Herkes hayatına bakacak ben nolacam kafası?

Gizli Üye
Meraba arkadaşlar. Kısaca söyle ozetlym, benim üniversitede bi arkadaş grubum var kafalar aynı iyi güzel anlasyorz yakinz da. Oda arkadaşım çoğu aynı zmanda. Ben şu an düşününce hepsinin ilerde yapacak biseyi var. Mesela biz çok ders calisan insanlar deglz ama bunun zararı en çok bana olacak çünkü onların ne yapacağı az çok ortada belli. En azından söyle diym, ortada kalmazlar. Bölümleri benden iyi olduğundan falan degil orası tartışılır ama bosta kalmicaklar. Bende bu hikâyede yanan ben oldum diye duusnmeye başladım. Kimse kimseyi etkilemiyor kesinlikle cok ders çalışan bi arkadaşımzda var mesela. ama sanki boyle olur ya hep bi aradasın hep öyle olcak gibi falan. Icimdkei ses salak sen yanacaksın onların tuzu kuru diyor. Ama onlar etkilemedi beni kesinlikle bende çalışmayı sevmem hep ders çalışmaktan kaçarım. Bu düşünce nedir benzerini yaşayan oldumu çok saçma ama böyle bi kafaya girdim çok üzülüyorm
Güncellemeler:
25 gü
Açıkçası söyle düşünüyorum. Emekler aynı hatta çoğundan daha çok emegim. Ama onlar ya sınav kolay oluyor ya bisey oluyor benden iyi durumda oluyorlar. Ilerisi icinde bölümlerden belli bide çevre olayları var biri hariç bende yok. O birininde bölümü hukuk hicbisy olmasa avukat olr yani. Bu yüzden üzgünüm ben napcam diye düşünüyorum. Ve emek olay ida çok zoruma gidiyor. Yani hiç calsmyormda değil son senem zaten.
Herkes hayatına bakacak ben nolacam kafası?
2
3
Görüşünü yaz