En İyi İş Bulma, Arama Siteleri Hangisidir?

İş arıyorum, CV bırakabileceğim güvenilir iş bulma siteleri önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
3 1

Çok Süper Cevap

  • Bir ara bende bütün iş bulma sitelerine CV bırakmıştım. En bilinenleri söyleyeyim.

    En İyi İş Arama Siteleri Listesi

    1- Kariyer. net

    En İyi İş Bulma, Arama Siteleri Hangisidir?

    En bilinen, en iyi iş arama sitelerinden bir tanesi Kariyer. net. İş arama ve işe alım süreçlerinde, iş arayanlarla işverenleri online ortamda bir araya topluyor. Güncel bir özgeçmiş hazırlayıp, başvuracağın pozisyonları karşılaştırabilirsin.

    2- Linkedin. com

    En İyi İş Bulma, Arama Siteleri Hangisidir?

    Şu an dünyanın en büyük kariyer platformlarından bir tanesi. Neredeyse bütün şirketlerin profillerine ulaşabilirsin. Sosyal medya hesabı gibi, bir profil oluşturarak yeteneklerini geçmişini vs ekleyebilirsin.

    3- Toptalent. co

    En İyi İş Bulma, Arama Siteleri Hangisidir?

    İş bulma siteleri arasında en yetenekli insanların toplandığı kariyer platformu. toptalent. co sadece üniversite öğrencisi ve üniversite mezunlarına hizmet veren premium bir kariyer platformu olarak hizmet veriyor.

    4- Eleman. net

    Özellikle mavi yaka çalışanlar ve mavi yaka çalışan arayanlar için önemli bir yer. Mavi yakaya sahip her türlü mesleği burada rahatlıkla bulabilirsin.

    5- Yenibiris. com

    Uzun zamandır var olan en iyi iş bulma sitelerinden. Çok fazla ilana sahip ve kendini sürekli geliştiriyor. Mavi yakadan, yöneticiye kadar ihtiyacın olan her türlü işi bulabilirsin.

    6- Secretcv. com

    En İyi İş Bulma, Arama Siteleri Hangisidir?

    İş bulma siteleri arasında en ciddi olan platformdur. Sitede bir CV oluşturarak sana uygun işleri arayabilirsin.
    TED üniversitesi hakkında bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 11
  • Secret cv, kariyer. net eğer eğitim düzeyin düşükse işin olsun

  • Kariyer net, Yenibiriş. com, eleman. net işkur

  • KizlarSoruyor 😅

  • Torpil yoksa unut.

  • Bence en iyisi yenibiris. com

  • LinkedIn'e bakın

  • Üye isen işkur.

  • İnternetin çoğu cv havuzu yapıyor alım için değil ama yinede cv göndermekte fayda var

  • Kariyer. Net

  • Çalıştığım iki işi de kariyerden buldum. Linkedin ile en ciddi olanlari bunlar bence.

  • LinkedIn en iyisi

  • linked

  • lescard diye bir site var hep ordan bakardm

  • İskura bak

  • toptalent. co ile ücretsiz cv oluşturabilirsin. Sunulan çok sayıda CV örnekleri arasından istediğini seçebilirsin.

  • Kariyer. net, işkur, secret cv, likedin